Poprzedni artykuł: Wcale nie brąz, bordo ani zieleń... Ten najpopularniejszy kolor manicu... Następny artykuł: Podróbki błyszczyków Kylie Jenner mogą zniszczyć usta!

Szukasz idealnego pudru? W Hebe ruszyła promocja - 40 procent!

Puder to jeden z tych kosmetyków, które nieustannie testujemy. Ma idealnie gruntować podkład, nie osadzać się w nadmiarze i sprawić, że po godzinie nasza twarz nie będzie się świecić. Mamy dla was 5 propozycji.

Od 27 października do 2 listopada w Hebe można zakupić wszystkie produkty do twarzy i paznokci w promocyjnej cenie. Jest ona obniżona aż o 40 proc. Ale my tym razem skupiamy się na pudrach. 

Na rynku mamy dostęp do kilku rodzajów:

  • puder w kulkach,
  • puder prasowany,
  • puder sypki,
  • puder brązujący,
  • puder rozświetlający,
  • puder mineralny.

Każdy z nich pełni określoną funkcję. Ale dzisiaj zajmujemy się pudrami prasowanymi oraz sypkimi, których zadaniem jest utrwalenie naszego makijażu. To wręcz niezbędniki w każdej kobiecej kosmetyczce. Bardzo szybko można nimi wykonać poprawki w ciągu dnia. Gwarantują odświeżenie makijażu pod warunkiem, że rano nie nałożyłyśmy na twarz zbyt dużo produktu. 

Pudry powinny być o ton jaśniejsze od naszego podkładu. Nawet lepiej gdybyśmy zaopatrzyły się w transparentny kosmetyk. W pojemniku znajdziemy biały proszek lub wkład, który na twarzy nie pozostawia absolutnie żadnego śladu, a świetnie matowi cerę. Coraz więcej marek ma w swojej ofercie właśnie takie produkty. 

W naszej galerii znajdziecie najczęściej polecane pudry sypkie oraz prasowane. Znalazł się w nich Wasz ulubiony? :)

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/120541727501772814

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 18:20

Zobacz także

Nasze propozycje