Poprzedni artykuł: Do tej pory uważałaś, że to makijażowy błąd? Zobaczcie kreskę na oku..... Następny artykuł: Na wiosnę wyciągnij wszystkie różowe kosmetyki! Teraz cały makijaż ma...

W Dniu Kobiet każda z nas marzy o... tych kosmetykach :)

Makijaż, , tagi: avon, naturalny makijaż
Dzień Kobiet to świetna okazja, aby podarować ukochanej osobie (także samej sobie) coś naprawdę wyjątkowego. A z czego każda z nas ucieszyłaby się najbardziej? Oczywiście z kosmetyków… :)

Wybrałyśmy siedem uniwersalnych kosmetyków, które chętnie włożyłybyśmy do naszej podręcznej kosmetyczki. Powód jest prosty - subtelnie podkreślają urodę, a używanie ich nie wymaga specjalnych umiejętności makijażowych. Za to efekt, jaki dzięki nim osiągniemy, jest bardzo naturalny. A musimy wspomnieć o tym, że naturalność jest jednym z najbardziej pożądanych obecnie trendów.

Delikatnie podkreślone usta uzyskamy dzięki błyszczykowi lub nawilżającej pomadce. Mimo że kolor szybko zniknie, nawilżenie i delikatny błysk pozostaną znacznie dłużej. A kiedy na powiekę nałożymy połyskujący cień, utworzymy gładką taflę. Wystarczy jeszcze odrobinę przyciemnić załamanie powieki oraz wytuszować rzęsy. Nie wyobrażamy sobie chyba bardziej kobiecego makijażu niż ten naturalny.

Twarz z kolei powinna wyglądać promiennie. A synonimem tego słowa jest róż. Aplikowany puchatym pędzlem na policzki odejmuje lat. Podobnie działa subtelne nałożenie rozświetlacza na szczyty kości policzkowych. Tak wykonany makijaż zawróci w głowie każdemu mężczyźnie - jest delikatny i bardzo kobiecy.

A w naszej galerii przedstawiamy kosmetyki, które warto kupić na Dzień Kobiet!

Zdjęcie główne: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:16

Zobacz także

Nasze propozycje