Poprzedni artykuł: To nie jest efekt programu graficznego! Zobacz, jak zrobić makijaż pik... Następny artykuł: Kiedy wyrzucić pędzel do makijażu? Znamy 4 powody!

Zapomnij o Beautyblenderze! Makijaż możesz wykonać również... gąbka do naczyń!

Kiedy myślałyśmy, że w makijażu nic nas już nie zdziwi, pojawił się on - Jakub Król. Uwierzycie, że za pomocą zwykłej gąbki do naczyń, którą każda z nas ma w kuchni, można wykonać pełny make-up?

Nam też trudno było uwierzyć... O byłym uczestniku programu "Top Model" zrobiło się głośno z powodu jego pierwszego nagrania. Na swoim kanale w serwisie YouTube zamieścił wideo,w którym tłumaczył, jak chłopak może malować się do szkoły. Jego kanał obserwuje już ponad 40 tys. użytkowników. Nic dziwnego, że Jakub Król postanowił kuć żelazo póki gorące. Ponownie zaskoczył.

W najnowszym wideo opowiada jak to podpatrzył u dziewczyny chrzestnego - Ewy - nakładanie podkładu gąbką kuchenną. Jej pomysł najpierw go bardzo rozbawił, ale kiedy usłyszał, że to "narzędzie" działa lepiej niż popularna gąbka Beautyblender, postanowił przetestować to na własnej skórze. 

Okazało się, że gąbka jest odrobinę szorstka i pochłania bardzo dużo podkładu, ale musimy przyznać, że efekt, jaki udało się nią osiągnąć, jest zaskakujący. Jakub pokusił się również o rozprowadzenie gąbką korektora. Udało mu się naprawdę bardzo dobrze wykonturować twarz jasnymi oraz ciemnymi kremowymi produktami. 

Same jesteśmy pod wrażeniem skuteczności tej metody!

Zdjęcie: Screen z YouTube.com/jakubkrol

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 07:58

Zobacz także

Nasze propozycje