Poprzedni artykuł: Poznaj wyniki testu maskary Volume Million Lashes Fatale od L'Oréal Pa... Następny artykuł: Koniec z szarą cerą! Oto najlepsze rozświetlacze do twarzy

Pamiętacie jego makijaż do szkoły? To zobaczcie, jak Jakub Król robi smoky eye...

Jego urodowy tutorial był hitem internetu! Zobaczcie inne triki młodego vlogera. Jakub Król wie więcej niż niejedna kobieta!


Makijażowe tutoriale Jakuba Król mają szansę być popularniejsze niż filmy najlepszych blogerek. Najpierw młody chłopak zaskoczył wszystkich swoim makijażem do szkoły. Jedni go pokochali za odwagę i wiedzę, inni nie szczędzili przykrych komentarzy. Mało kto pamięta Jakuba Króla z programu "Top Model". Teraz staje się prawdziwą gwiazdą YouTube . Trzeba przyznać, żejego najnowszy materiał o trikach makijażowych jest naprawdę genialny. 3 minuty i aż 8 porad? Krótko i na temat. Można bez problemu obejrzeć film choćby w drodze do pracy. 
Tak więc, jeżeli zastanawiacie się, co może Wam ułatwić wykonanie smoky eyes, jak rozświetlić oczy, czy jak pomalować rzęsy, aby tusz nam się nie odbijał na górnej lub dolnej powiece, to koniecznie obejrzyjcie materiał Jakuba Króla. Ciągle rosnąca liczba jego obserwatorów na YouTube mówi sama za siebie. 

A Wy dajecie mu lajka?:)

Zobaczcie także:  Mat czy błysk? Katarzyna Zielińska i Weronika Książkiewicz w bordowych szminkach

Oto kosmetyki do makijażu polecane w KWC, które mogą się Wam przydać:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2019, 17:37

Nasze propozycje