Poprzedni artykuł: Blogerka udawała, że choruje na bielactwo, aby zdobyć popularność w si... Następny artykuł: Instagramowy manicure w odcieniach różu i fioletu

Joanna Przetakiewicz pokazała się bez makijażu i doczepianych rzęs!

Założycielka marki La Mania wykazała się nie lada odwagą. Nieumalowana i bez doczepianych rzęs nie wygląda zbyt korzystnie...

Joanna Przetakiewicz to nie tylko sprawna bizneswoman, ale też wyjątkowo odważna kobieta. Niedawno celebrytka pokazała na Stories relację z zabiegu z użyciem peelingu lekarskiego. Na filmiku widać było Przetakiewicz z żółtą twarzą. A ostatnio pokazała się w trakcie wykonywanego przez zaprzyjaźnioną wizażystkę makijażu. Na wideo widać Joannę bez makijażu i bez charakterystycznych dla niej doczepianych rzęs. Taka "naga" Joanna Przetakiewicz nie wygląda najlepiej...

Fot.: Instagram

Zobacz także: Zdjęcie Joanny Przetakiewicz wywołało burzę w sieci: "Babciu, wrzuć fotkę bez obróbki!"

Joanna Przetakiewicz bez makijażu i doczepianych rzęs

Założycielka marki La Mania zaskoczyła nas pokazując się zupełnie sauté. Przetakiewicz opublikowała nagraną na swoim tarasie relację z wykonywania makijażu. I zaczęła ją słowami:

Słuchajcie, nie mam na sobie niczego, bo nie mam ani rzęs, ani zrobionych brwi. Po prostu beznadzieja, zero. Zaraz pokażemy, co możemy wyczarować na mojej niezrobionej twarzy.

Okazało się, że Joanna niedawno zdjęła sztuczne rzęsy. I zrobiła to chociaż jej naturalne rzęsy jej nie zachwycają:

Nie mam rzęs, które przyklejałam na trzy tygodnie. Ale już miałam ich dość! - zdradziła celebrytka. - Ja mam swoje bardzo małe i żadne rewelacyjne.

Faktycznie widoczne na opublikowanym na Instagramie filmiku powieki znanej bizneswoman sprawiają wrażenie... łysych. Inna kobieta raczej by się z czymś takim nie afiszowała. Ale Joanna Przetakiewicz, która propaguje kobiecą solidarność, postanowiła wykorzystać swoje mizerne rzęsy jako pretekst do "sprzedania" swoim fankom sprawdzonego patentu makijażowego.

Fot.: Instagram

Razem ze swoją wizażystką, Kamilą Wiedeńską-Strzelczyk, pokazała i wytłumaczyła, jak z pomocą makijażu "sfingować" sobie rzęsy. Okazało się, że wystarczają umalowane przy samej krawędzi powiek kreseczki i tusz nakładany bardzo małą szczoteczką. Co ciekawe, kreski na powiekach Przetakiewicz zostały namalowane nie eyelinerem, tylko miękką czarną konturówką nakładaną cienkim pędzelkiem.

Zobacz także: Joanna Horodyńska, Doda… Zobacz polskie gwiazdy bez makijażu. Niektóre aż trudno rozpoznać!

Fot.: Instagram

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że znane kobiety nie pokazują się bez makijażu lub publikują tak zwane "no make-up slefie", na których widać je z doczepianymi rzęsami i makijażem permanentnym. Tym bardziej podziwiamy Joannę Przetakiewicz, która nie bała się pokazać, jak wygląda jej "niezrobiona" twarz.

A wy co myślicie o nieumalowanej Joannie Przetakiewicz?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 22:46

Nasze propozycje