Poprzedni artykuł: "Nie rozmazuje się, nie kruszy, przeżył nawet pobyt na basenie"- ten t... Następny artykuł: Oto najlepsze pudry sypkie 18-lecia. Nic tak nie utrwali makijażu jak...

Julia Wieniawa zrezygnowała z kontrowersyjnego zabiegu upiększającego. Czym go zastąpiła?

Julia Wieniawa już nie ma sztucznie przedłużanych i zagęszczanych rzęs. Ale znalazła inny - bardzo teraz modny - patent na urzekające spojrzenie.

Julia Wieniawa to kolejna po Dodzie gwiazda, która zdjęła w ostatnim czasie sztuczne rzęsy. Aktorka zrezygnowała z kontrowersyjnego zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs na rzecz bardzo teraz modnego laminowania. Zamiast doklejać sobie włoski do naturalnych rzęs, pozwoliła je podkręcić oraz pokryć pielęgnującymi i barwiącymi preparatami. Efekt? Musicie same zobaczyć!

Fot.: Instagram

Zobacz także: Najgorsze błędy przy przedłużaniu rzęs. Tylko zobacz te zdjęcia!

Julia Wieniawa zrezygnowała ze sztucznych rzęs

W filmiku opublikowanym na Stories, Julka zdradziła, że już drugi raz będzie miała podkręcane i laminowane rzęsy.

To jest odżywianie i podkręcanie naturalnych rzęs - powiedziała Wieniawa. - Efekt jest spektakularny! Naprawdę widać to, a szczególnie, jak się potuszuje rzęsy. 

Julia nie zdradziła, dlaczego zrezygnowała z przedłużania i zagęszczania rzęs, ale domyślamy się, że ją też zniechęciły mieszane opinie na temat tego zabiegu. Specjaliści zapewniają, że prawidłowo przeprowadzone przedłużanie i zagęszczanie nie uszkadza i nie osłabia naturalnych rzęs.

Wszyscy znamy jednak dramatyczne historie, które tym gwarancjom przeczą. Na forach internetowych i stronach poświęconych urodzie można znaleźć smutne opisy stanu naturalnych rzęs, które - po zdjęciu tych sztucznych - odrastały słabsze i wyraźnie krótsze. Możliwe, że autorki tych relacji miały rzęsy przedłużone nieprawidłowo lub niewłaściwie o nie dbały... Tak czy inaczej, my wolimy nie ryzykować! A po obejrzeniu efektu podkręcania i laminowania rzęs u Julii Wieniawy (na zdjęciu poniżej), mamy ochotę raczej na ten zabieg. ;-)

Fot.: Instagram

Zobacz także: Koniec z przedłużaniem! Teraz królują laminowanie i botoks rzęs!

A wy co robicie - przedłużacie i zagęszczacie czy laminujecie i podkręcacie?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 stycznia 2019, 02:41

Zobacz także

Nasze propozycje