Poprzedni artykuł: Makijaż do szkoły dla... chłopaka? Ten tutorial stał się hitem! WIDEO Następny artykuł: Gwiazdy bez makijażu w programie „Azja Express” – brawo za odwagę! Zob...

Jutro premiera nowych kosmetyków Kylie Jenner! Wiemy już, co to będzie. WOW, co za kolor...

Makijaż, , tagi: kylie jenner, Kylie Cosmetics
Ma zaledwie 19 lat, a już stworzyła imperium kosmetyczne. O matowych pomadkach Kylie Jenner mówią wszyscy. Wygląda na to, że młodsza siostra Kim Kardashian nie ma zamiaru zwalniać tempa.

Wydała już 15 kolorów pomadek (w tym również tą w odcieniu nieba), a także dwie palety cieni, które testowała chociażby Ewa - Red Lipstic Monster. Produkty 19-latki są jednak tak gorącym kąskiem na rynku kosmetycznym, że bardzo szybko (nawet w kilka godzin!) znikają z asortymentu sklepu. Na pewno nie należą też do najtańszych produktów.

Kosmetyki Kylie Jenner

Tym razem asortyment internetowego sklepu kosmetycznego Kylie Jenner poszerzył się o kolejny produkt, a w zasadzie zestaw kosmetyków. Są to eyelinery w żelu, a także kredki do oczu, które otrzymujemy w pakiecie ze skośnym pędzelkiem. Możemy wybierać spośród dwóch metalicznych kolorów – Bronze oraz Chameleon. Ten pierwszy jest ulubionym najmłodszej Kardashianki. Warto w tym miejscu przypomnieć, że błysk na oku i ustach wcale nie ustąpi tej jesieni miejsca matowym produktom.

Pierwsze dwa zestawy można było zakupić w podstawowych odcieniach – brązowym i czarnym. Jeden kosztuje 36 dolarów, czyli około 120 zł.

NEW kyliners dropping this FRIDAY at 1pm pst. #Bronze #Chameleon

Film zamieszczony przez użytkownika Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics)

Premiera nowych produktów jest przewidziana na 23 września. W sklepie internetowym pojawią się o godzinie 22:00 polskiego czasu. Na szczęście możesz wybrać się na małe zakupy już wcześniej do polskich drogerii. Tam znajdziesz łudząco podobne kosmetyki do tych, które oferuje Kylie Jenner. Przejrzałyśmy asortyment kilku marek i wybrałyśmy te o zbliżonych kolorach i wykończeniu. Zobacz je w naszej galerii!

Check out Kylie's snap chat to see the two new KYLINERS launching this Friday at 1pm pst. #Chameleon #Bronze

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics)

Zdjęcia: instagram.com/kyliecosmetics oraz materiał promocyjne

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:38

Zobacz także

Nasze propozycje