Poprzedni artykuł: MET Gala 2016 - najciekawsze i najdziwniejsze wizaże oraz fryzury gwia... Następny artykuł: Konturowanie stóp - kolejna partia ciała, która nie uniknęła makijażu

KFC wypuszcza lakiery do paznokci. Początek ery smakowych lakierów?

To nie żart primaaprilisowy! Kentucky Fried Chicken wprowadza na rynek swój pierwszy produkt kosmetyczny. Jak nietrudno się domyślić będzie on jadalny, a jego smak będzie przywodzić na myśl skrzydełka z kurczaka.

Niebawem hasło „palce lizać” nabierze zupełnie nowego znaczenia. Lakiery do paznokci wyprodukowane przez KFC sprawią, że śmiało będzie można je potraktować dosłownie. Jak zapowiada firma, jej lakiery będą jadalne, a jeśli po pomalowaniu paznokci obliżemy palce, poczujemy smak kurczaka. Być może nie jest to propozycja dla weganek, ale sam pomysł brzmi interesująco.

Jak podaje serwis Adweek, lakiery będą dostępne w dwóch smakach: Original i Hot & Spicy. Pierwszy z nich ma odcień cielisty nawiązujący do mięsa z kurczaka, drugi – pomarańczowy – kojarzy się oczywiście z pikantną, chrupiącą panierką. Ich smak został skonsultowany z technologami żywności z koncernu McCormick zajmującego się produkcją przypraw, w tym mieszanki ziół wykorzystywanej na zapleczu barów KFC.

Lakiery będą dostępne wyłącznie w Hongkongu, ale kto wie, co przyniesienie przyszłość. Jadalne kosmetyki wprawdzie mogą w tym przypadku spowodować, że trudno będzie się oduczyć obgryzania paznokci, ale z drugiej strony może KFC stanie się inspiracją dla kolejnych producentów? Wyobrażacie sobie paznokcie pachnące i smakujące truskawką, maliną albo czekoladą?

Zobacz także:Manicure kawiorowy- jak go wykonać?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 04:01

Zobacz także

Nasze propozycje