Poprzedni artykuł: Metaliczne tatuaże, które zastąpią biżuterię! Zobacz, gdzie je kupisz Następny artykuł: Propozycja „odważnego" makijażu na Sylwestra. Serio? Spróbujecie?:)

Długie, proste do przyklejenia - oto najlepsze sztuczne rzęsy na sylwestrową noc! Przetestowane!

Makijaż, , tagi: sztuczne rzęsy
Marzysz o długich rzęsach na sylwestrową noc? Wybrałyśmy TOP 5 najlepszych! Łatwo je założysz i będziesz uwodzić spojrzeniem przez całą imprezę!

Sztuczne rzęsy to świetne rozwiązanie dla kobiet, które natura obdarzyła krótkimi i cienkimi rzęsami. Żadna mascara nie da aż tak spektakularnego efektu zarówno w kwestii długości, gęstości i podkręcenia rzęs. A dzień przed sylwestrem możecie się już nie wcisnąć na wizytę przedłużania rzęs (lub nie jesteście przekonane do tego zabiegu). Doskonałym rozwiązaniem wydaje się więc sięgnięcie po te sztuczne. Mogą być rzęsy na pasku, jak również w postaci kępek. Wszystko zależy od tego, na jakim efekcie Wam zależy.  

Wiele kobiet jednak narzeka na sztuczne rzęsy. U niektórych problem zaczyna się już przy samej aplikacji- mają kłopoty z odpowiednim nałożeniem kleju, przycięciem pasków i równym doklejeniem. Potem zdarza się, że rzęsy odpadają w trakcie imprezy.

Nie ma jednak co ukrywać, że kluczowa jest także jakość sztucznych rzęs. Warto też przed wielkim wyjściem wcześniej przećwiczyć, jak je założyć. Zobaczcie, które sztuczne rzęsy polecają Wizażanki - na pewno znajdziecie wśród nich swój ideał. 

Polecamy także:  Idealna kreska na oku? Wystarczy kawałek... nitki! Ten trik podbija Instagram

Foto: Pinterest/ pin/317503842461968689/

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:37

Zobacz także

Nasze propozycje