Poprzedni artykuł: Polski makijaż w wykonaniu Maxineczki Następny artykuł: TOP 5 z KWC: Rozświetlające kremy BB idealne na lato

Kawa i kakao zamiast henny. Zobacz, jak vlogerka przyciemniła brwi

Makijaż,
Kiedy słyszymy o kawie i kakao, myślimy raczej o napojach, które dodają nam energii i wprowadzają w dobry nastrój. Ostatecznie przypominamy sobie, że z fusów po kawie możemy przygotować genialny naturalny peeling do ciała. Pewna vlogerka uznała jednak, że kawa i kakao mimo wszystko są niedoceniane.

Kto by pomyślał, że można kawę i kakao wykorzystać także w stylizacji brwi. Według vlogerki urodowej Jennifer Chiu za pomocą tych dwóch niepozornych składników można osiągnąć efekt marzeń, tj. przyciemnić włoski i uporać się z nieregularnymi brwiami. Jej trik kosmetyczny docenią na pewno kobiety, które miały do czynienia z reakcjami alergicznymi na wcześniej stosowane barwniki.

Nie wierzycie, że to możliwe? A zatem obejrzyjcie film Jennifer Chiu, która udowadnia, że prosta mieszanka zmielonej kawy, kakao w proszku, oleju kokosowego i miodu pozwala bezpiecznie i efektownie pofarbować brwi. Jeśli tylko ostrożnie nałożymy ją na obszar brwi i po około 20 minutach delikatnie usuniemy, za małe pieniądze i bez ryzyka podrażnień będziemy cieszyć się efektem pięknymi, wypełnionymi i naturalnie wyglądającymi brwiami. Zresztą, zobaczcie same!

Zobacz także:  Nie spodziewasz się, jak powstaje szminka. Sprawdź!

Lubiane produkty do brwi


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:38

Zobacz także

Nasze propozycje