Poprzedni artykuł: Matuje twarz przez 8 godzin! Musicie poznać ten puder za... 13 złotych Następny artykuł: Zobaczcie różnicę między zwykłym makijażem a instagramowym. Leczy z ko...

Nail piercing - ten manicure lansuje Kim Kardashian! Przyjmie się?

Paznokcie można zamienić w prawdziwe dzieło sztuki. Podoba wam się lansowany przez Kim Kardashian nail piercing?

Koreańskie halfnails, ekscentryczny unicornmanicure, negative space - można się zagubić w tym natłoku paznokciowych trendów :) Jesteście gotowe na kolejny? Biorąc pod uwagę, że lansuje go Kim Kardashian, już wkrótce może stać się naprawdę popularny. Chociaż nie jesteśmy pewne, czy tego chcemy...

Żona Kanye Westa pokazała ostatnio na Snapchacie swój najnowszy manicure - długie, satynowe paznokcie, ozdobione kółeczkami na końcówkach. I nie chodzi tu o rysunki, ale o biżuterię. Właśnie tak! W paznokciach Kim zrobiono podziurkowane a w otworach pobrzękują złote kolczyki. Same zobaczcie:

Ten pomysł na manicure nie jest zupełnie nowy - pod hastagiem #nailpiercing kryją się tysiące fotografii "zakolczykowanych" paznokci. Oczywiście dziurki robi się w tipsach, nie w prawdziwej płytce paznokciach. Dlaczego Kim Kardashian  zdecydowała się na niego właśnie teraz? Podejrzewamy, że mógł ją zainspirować ostatni pokaz Balenciagi - modele prezentujący męską kolekcję przyciągali uwagę bardzo podobnymi zdobieniami paznokci.

Cóż, wygląda na to, że musimy zacząć się przyzwyczajać - #nailpiercing może mieć wkrótce swoje 5 minut. Zastanawia nas tylko jedna kwestia - czy takie paznokcie dzwonią, gdy stukasz w klawiaturę w pracy? 

Sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie różne warianty paznokci z kolczykami!

Zobacz też: Ma idealnie zrobione brwi a'la Kim Kardashian i zaledwie... 2 lata

zdjęcia: ONS

TOP KWC - lakiery do paznokci

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:13

Zobacz także

Nasze propozycje