Poprzedni artykuł: Lubicie przedłużane rzęsy? Teraz modna będzie wersja z... pasemkami Następny artykuł: Jakim szefem jest Rihanna? Czym jest "Fenty face"? - pytamy głównego m...

Ta kobieta ze szpecącego znamienia uczyniła swój atut! Zobacz, jak podkreśla je makijażem

Makijaż, , tagi: znamiona
26-latka postanowiła uczynić ze swojego znamienia atut i zaczęła ozdabiać je makijażem. Efekt jest niesamowity!

Paige Billiot urodziła się z wielkim znamieniem na twarzy. Czerwono-fioletowa plama zakrywa większość jej lewego policzka, oko, skroń oraz fragment czoła i ucha. Przez lata Paige ukrywała znamię pod grubym makijażem. Kilka lat temu zaczęła jednak coraz odważniej pokazywać je światu, a ostatnio wręcz podkreślać makijażem - obrysowywać konturówką lub ozdabiać brokatem.

Kiedy dorastałam, czułam się przez moje znamię bardzo źle. Ludzie się na mnie ciągle gapili, zadawali niedelikatne pytania: "Czy to oparzenie? Brałaś udział w bójce?". Kiedy zaczęłam się malować, starałam się całkowicie zasłonić moje znamię. Ale to nie zmieniło zachowania ludzi wokół mnie. Byłam zmęczona ciągłym tłumaczeniem ludziom, że niczym się ode mnie nie zarażą. Dlatego przestałam maskować znamię makijażem. I zauważyłam zmianę; ludzie przestali je zauważać, bo ja przestałam je ukrywać - tłumaczy Paige.

Zobacz także: Łuszczyca, oparzenia i znamię na środku twarzy... To wszystko można zobaczyć w... reklamach znanej sieciówki!

Znamię podkreślone, a nie zamaskowane

Billiot wystąpiła już w kilku sesjach zdjęciowych, których "głównym bohaterem" było właśnie jej znamię - ozdobione makijażem lub przerobione w Photoshopie. Fotki z tych sesji wzbudziły spore zainteresowanie i zdobyły sporo przychylnych komentarzy w mediach społecznościowych. Paige założyła organizację wspierającą osoby ze znamionami naczyniowymi. Co ciekawe swoją działalność we Flawless Affect (czyli "Emocja Bez Skazy") łączy z produkowaniem filmów i... chodzeniem na castingi. Bo Billiot jest z zawodu aktorką.

Zobacz także: Odkryj kolekcję MylaQ x ATOMÓWKI i dodaj atomowej mocy swoim paznokciom!

Chcesz zobaczyć, niesamowite makijażowe kreacje Paige? Zajrzyj do galerii!

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 21:05

Zobacz także

Nasze propozycje