Poprzedni artykuł: Nowy TREND: makijaż... uszu! Spróbujecie? Następny artykuł: Ta Polka podbija internet. Jej charakteryzacje budzą podziw i...

Kochasz księżniczki Disneya? Nie uwierzysz, czyje to metamorfozy...

Makijaż,
22-letni Richard Schaefer, student dizajnu z Kalifornii, pracuje w Disneylandzie. Etat w parku rozrywki zainspirował go do baśniowych przebieranek. Chłopak przebiera się za syrenkę Ariel, Bellę z „Pięknej i Bestii” i Królewnę Śnieżkę. Jego niezwykły talent do metamorfozy zdobył mu 170 tysięcy fanów na Instagramie. Zobacz jego zdjęcia!

Pocahontas w sukience z frędzlami, Bella w rudej peruce, Arielka z błyszczącym syrenim ogonem.

Postaci z bajek Disneya ożywają dzięki niezwykłej wyobraźni Richarda Schaefera, 22-letniego studenta dizajnu z Kalifornii, który dorabia sobie w Disneylandzie.

Richard jest fanem cosplay, czyli przeobrażania się w fikcyjne postaci na potrzeby fanowskich konwentów. Ale role księżniczek Disneya polubił do tego stopnia, że wciela się w nie także w zaciszu domowym. Dzięki talentowi do makijażu, kolorowym perukom i kostiumom, w których chętnie poszłybyśmy na bal, udaje mu się zarazić miłością do bajek także całkiem dorosłe już dziewczynki.  

Richard w roli Arielki:

Richard jako Pocahontas:

Richard jako Anna z „Krainy lodu”:

Richard jako Kopciuszek:

A tak Richard wygląda na co dzień:

Nie do poznania, prawda?

Zobacz jeszcze więcej zdjęć na profilu TheOfficialAriel na Instagramie.

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 15:51

Zobacz także

Nasze propozycje