Poprzedni artykuł: 7 najważniejszych trendów w makijażu na wiosnę-lato 2016 Następny artykuł: Hity z KWC: 8 najlepszych kosmetyków do brwi

Kolekcja OPI New Orleans na wiosnę 2016

Makijaż, , tagi: OPI, lakier do paznokci
Porywające barwy Nowego Orleanu w najnowszej kolekcji lakierów OPI. Zobaczcie przepiękną kolekcję lakierów na wiosnę 2016!
Kolekcja OPI New Orleans na wiosnę 2016

Sezon wiosna-lato 2016 to wędrówka po Nowym Orleanie. To amerykańskie miasto w stanie Luizjana jest wyjątkowe pod każdym względem. Ma w sobie charakterystyczną energię, którą widać w każdym aspekcie życia tego miasta. W swej podróży ulegniemy urokowi pysznej kuchni, obezwładni nas zapach i smak wyśmienitej kawy, otulą nas promienie cudownego słońca i otumani mnogość kolorów. Uniosą nas dźwięki fantastycznej muzyki jazzowej, z której słynie Nowy Orlean, i którą słychać dosłownie na każdym kroku dzięki ulicznym kapelom.

Miasto to słynie także z energicznego stylu życia jego mieszkańców, którzy cenią sobie zabawę i taniec, są także niezwykle przyjaźni i serdeczni. Cechuje ich niezłomny duch i poczucie wspólnoty. To dzięki nim mimo wielu katastrof, powodzi i huraganów miasto zawsze się odbudowuje i wydaje się być silniejsze niż kiedykolwiek.

Kolekcja lakierów OPI Nowy Orlean jest w zasadzie hołdem dla tego niezwykłego ducha, którego powinniśmy choć trochę poczuć w jej kolorach.

Lakiery dostępne w klasycznym lakierze oraz w systemie GelColor by OPI.

Cena - 48 zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2019, 00:12

Nasze propozycje