Poprzedni artykuł: Manicure na Sylwestra – najpiękniejsze inspiracje z Instagramu! Następny artykuł: 5 kultowych luksusowych kosmetyków do makijażu

Kolekcja lakierów essie na zimę 2015

Makijaż, , tagi: lakier do paznokci, essie
Kiedy masz ochotę na trochę luksusu czy swobody, twoją stylizację po szaleństwach na stoku doskonale uzupełni kolekcja sześciu zimowych odcieni essie. Uwodzicielskie czerwienie i piękne pastele zapewnią Ci metaliczny wdzięk – od kultowej platyny po ognistą czerń... Zobacz najnowszą kolekcję lakierów essie na zimę 2015!

Temperatury spadają. Sypie śnieg. Nastał najlepszy moment na wyprawę w góry, gdzie piękne widoki, przejrzyste niebo i wspaniałość zimy rozbudzi apetyt
na życie. Nie ma znaczenia czy kochasz jazdę na nartach, desce czy wolisz się po prostu zrelaksować – urlop w górach to doskonały moment na pokazanie swojego stylu. Pomyśl o świeżym powietrzu, idealnych szlakach, tlącym się ogniu i wielu pocałunkach gdzieś wysoko w chmurach. Najnowsza kolekcja lakierów essie to prawdziwie narciarski szyk!

essie na zimę 2015:

essie na zimę 2015

  • haute tub - podkręć modny klimat i zanurz się w głębokiej czerni z ognistym ametystem.
  • après-chic - wybierz kultową platynę i ze śnieżynki przeobraź się w królową śniegu.
  • virgin snow - czysta. Nietknięta. Nieskazitelna. Ta zmrożona lawenda czeka na to, by zostać odkrytą.
  • peak show - ciesz się widokiem ze szczytu. Ten malowniczy pudrowy róż sprawi, że poczujesz się jak na szczycie świata.
  • altitude attitude - stań na wysokości zadania w niezwykle wysublimowanej purpurze i bez najmniejszego wysiłku wspinaj się na wyżyny mody.
  • shall we chalet? - Kochanie, skoro pytasz... czemu nie? Trudno oprzeć się temu kuszącemu rubinowemu odcieniowi.

Lakiery do paznokci essie cena - 45 zł

Kolekcja dostępna tylko w salonach manicure.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 sierpnia 2019, 09:02

Nasze propozycje