Poprzedni artykuł: Najlepsze palety cieni Huda Beauty [RANKING] Następny artykuł: Manicure hybrydowy dla krótkich paznokci

Nowa kolekcja lakierów hybrydowych Tolerance by Indigo Nails

Makijaż, , tagi: manicure, lakier hybrydowy, Indigo Nails
Zobacz, jak prezentują się wszystkie kolory!

Siła tej kolekcji tkwi w jej spokoju. Żaden z 6 zjawiskowych odcieni nie poddaje się negatywnym emocjom. Obce są im zawiść czy dwulicowość. Tolerance to nie tylko piękne kolory – to także siła przekazu, że nie ma się co poddawać jesienno-zimowej chandrze. Gotowe na poznanie kolekcji wyznaczającej najgorętsze trendy sezonu? Oto Tolerance w całej okazałości.

Karma wraca!

Nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe I See You! Karma! to lakier, którego nazwa nawiązuje w swej istocie do podstaw buddyzmu. Nosząc na swoich paznokciach ten uroczy słodki, malinowo-jagodowy odcień czerwieni z lekkim akcentem nude pamiętaj żeby często się uśmiechać i być miłą dla innych. Dlaczego? Bo każdy dobry uczynek do Ciebie wróci. Dlatego z całą pewnością możesz polecić swoim koleżankom stylizację paznokci lakierem I See You! Karma! Gwarantujemy, że będą Ci wdzięczne!

Miłość Ci wszystko wybaczy!

Miłość to coś tak skomplikowanego, że nie da się jej opisać w kilku słowach. No bo tak naprawdę … Love is Everything. Ten ciemny, pudrowy odcień różu, wypełni Twoje serce po brzegi miłością a Twoim paznokciom nada iście kobiecego piękna. Love is Everything – i czegóż chcieć więcej?

Bądź sobą 

Niby coś oczywistego – być sobą. Jednak współcześnie nie dać się stłamsić i poddać narzuconym schematom – to jest nie lada wyzwanie! Czego zatem można oczekiwać po lakierze Be Yourself? On niczego nie udaje – jest jednak nieoczywisty. Łączy w sobie pudrowy róż z karmelem i odrobinę nudziakowego spokoju. Nie daj się zwariować i bądź sobą!

Z klasą

Thank You to bardzo uniwersalny delikatnie migdałowy jednakże chłodnawy odcień beżu. Prosty, piękny – tak samo jak grzeczne „dziękuję. Z pewnością takie słowa możesz skierować do swojej stylistki po zakończonej stylizacji. Na pewno się uśmiechnie!

Kuloodporni

W dobie Internetu i social mediów często widzimy przykłady hejtu. Czasem krzywdzące opinie rzucane na prawo i lewo w świecie wirtualnym dotykają nas osobiście. Nasze remedium? Uodpornić się! Żeby przetrwać pod ostrzałem kąśliwych komentarzy trzeba być naprawdę kuloodporną. Pomoże Ci w tym odcień Bulletproof. Za każdym razem, gdy spojrzysz na ten delikatnie rozbielony odcień fioletu odegnasz każdy atak hejtu. Pamiętaj siła spokoju to najlepsza obrana przed internetowymi trollami, a także jesienną chandrą.

Idź do domu hejterze

Pozytywna energia i dużo uśmiechu! To recepta na całe zło tego świata – nawet tego wirtualnego. Poznajcie Haters Go Home. Ten najciemniejszy z odcieni kolekcji Tolerance jest bardzo głęboki jednocześnie nadal łagodny w swym wyrazie.

Wszystkie odcienie z kolekcji Tolerance możecie zobaczyć na stronie: www.indigo-nails.com/pl,tolerance-collection

Artykuł powstał z udziałem marki Indigio.

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje