Poprzedni artykuł: Oto najlepsze pudry sypkie 18-lecia. Nic tak nie utrwali makijażu jak... Następny artykuł: Najlepsze makijaże na Halloween na polskim Instagramie. Który podoba w...

Używamy już lakierów do paznokci, włosów i ust... Teraz czas na zęby?

Do sprzedaży trafiły kolorowe lakiery do zębów. Efekty ich stosowania są szokujące!

Zwykle dążymy do tego, żeby mieć śnieżnobiały uśmiech. Po jedzeniu nerwowo sprawdzamy, czy między zębami nie zostały nam resztki jedzenia. Jesteśmy nawet gotowe zrezygnować z kawy i czerwonego wina, żeby tylko uniknąć zabarwienia uzębienia, będącego efektem ubocznym ich regularnego picia. Tymczasem próbuje się nas przekonać, że najnowszym trendem będą... zęby we wszystkich kolorach tęczy. Marka Chrom właśnie wprowadziła do sprzedaży lakiery do zębów.

Zobacz także: Wystarczy jedna filiżanka tego popularnego napoju i twoje zęby będą zdrowe!

Kolorowe lakiery do zębów

W ofercie marki Chrom znajduje się w sumie dziesięć lakierów do barwienia zębów, między innymi w tak ryzykownych kolorach jak błękit i złoto. Część lakierów marki ma matowe wykończenie (te kosztują 18 dolarów), a część połyskuje brokatowymi drobinkami (kosztują 20 dolarów). Podobno lakier nałożony na zęby przetrwa na nich do 24 godzin, nie rozmaże w trakcie picie czy jedzenia, nie ma smaku i można go bez trudu usunąć.

Producent sugeruje, żeby malować lakierami pojedyncze zęby, nakładać je na całe uzębienie, mieszać kolory...  Według założyciela marki Chrom, Davida Silversteina, już wkrótce kolorowe zęby będą modne. Nam jednak trudno w to uwierzyć. Ze złotym zębem możemy sobie wyobrazić siebie co najwyżej na imprezie halloweenowej.

Zobacz także: Wygląda jak błoto, ale... cudownie wybiela zęby. Efekty są widoczne już po pierwszym użyciu!

A wy co myślicie o lakierach do zębów?

Zdjęcia: mat. prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 stycznia 2019, 02:37

Zobacz także

Nasze propozycje