Poprzedni artykuł: Wyniki konkursu: wygraj zestaw startowy do manicure hybrydowego Semila... Następny artykuł: Naturalne, glamour a może kępki? Porozmawiajmy o rzęsach!

Koniec ery nietrwałych lakierów do paznokci!

Masz dość lakierów, które odpryskują już drugiego dnia? Zobacz 11 żelowych lakierów do paznokci, które zapewnią trwały i piękny manicure!

Rynek kosmetyczny zmienia się bardzo dynamicznie i oczekiwania wobec niego są coraz większe – kupując kosmetyki mamy nadzieję, że spełnią obietnice producenta i że będą dokładnie takie, jakich się spodziewamy. Nie dziwią nas już podkłady, które wytrzymują na twarzy nawet kilkanaście godzin bez poprawek czy ultratrwałe eyelinery. Nie powinny więc też zaskakiwać lakiery do paznokci, których formuły są coraz częściej żelowe, imitujące lakiery hybrydowe i bardzo często mogące śmiało konkurować z nimi w kwestii trwałości. Korzystając z usług salonów manikiuru, przyzwyczajamy się do lakierów, które trzymają się płytki tygodniami i nie tracą swojego połysku. Nawet jeśli nadal wybieracie usługę profesjonalnego manikiuru jako gwarancję większej przyczepności lakieru do płytka paznokcia, musicie przyznać, że wytrzymałość lakierów na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się bardzo diametralnie i przede wszystkim znacznie się wydłużyła.

W powyższej galerii zebrałyśmy 11 lakierów, które charakteryzują się żelową formułą, zapewniającą przedłużoną trwałość i zwiększony blask.

Jeśli masz na myśli lakiery Miracle Gel, to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. U mnie lakier trzyma się średnio 10-12 dni, a z wyglądu paznokcie wyglądają jak hybrydy robione u kosmetyczki.

zeglarka25

Sprawdź też: jak powiększyć oczy makijażem, pastelowe lakiery na lato i kosmetyki pielęgnacyjne na każdą kieszeń

flesz uroda
zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 15:39

Zobacz także

Nasze propozycje