Poprzedni artykuł: Relacja z Dnia Otwartego Szkoły MAKE UP STAR Następny artykuł: Koniec ery nietrwałych lakierów do paznokci!

Wyniki konkursu: wygraj zestaw startowy do manicure hybrydowego Semilac!

Lubisz malować paznokcie i przyciągać spojrzenia pięknym manicure? Teraz możesz cieszyć się perfekcyjnymi paznokciami na dłużej! Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś rewelacyjny zestaw do manicure hybrydowego od marki Semilac!
manicure semilac

Manicure hybrydowy słynie z wysokiej trwałości, która pozwala cieszyć się efektem idealnie pomalowanych paznokci aż do 3 tygodni. Jego wykonanie wymaga użycia specjalnych lakierów, utwardzanych przy pomocy lampy UV. Lakiery hybrydowe Semilac trwałością dorównują paznokciom utwardzanym żelem - nie odpryskują i nie ścierają się, jak ma to czasem miejsce w przypadku tradycyjnych lakierów.

Manicure jest gotowy od razu po wyjęciu paznokci spod lampy – nie ma ryzyka zniszczenia lakieru, a efekt utrzymuje się nawet do 3 tygodni!

KONKURS

Wygraj zestaw startowy do manicure hybrydowego Semilac i zachwycaj perfekcyjnie trwałym manicure!

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy

2. Napisz, który z kolorów lakierów Semilac najbardziej pasuje do Ciebie na lato. Uzasadnij swój wybór.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

10 x zestaw startowy do manicure hybrydowego Semilac

Semilac

W skład każdego zestawu wchodzą: Baza Semilac, lakier hybrydowy Semilac (kolor nr 026), Top Semilac, Nail Cleaner 50 ml, Semilac Remover 50 ml, waciki bezpyłowe 250 sztuk, folie Nail Wrap, lampa LED 6W, Striper, blok polerski Semilac Quality oraz pilnik prosty Semilac Quality 180/240. Zobacz pełen opis produktów.

 

paleta kolorów Semilac

Cała gama kolorów Semilac dostępna na www.semilac.pl

Zapraszamy na fanpage marki Diamond Cosmetics Poland!

Semilac

Zapraszamy na fanpage marki Diamond Cosmetics Poland!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje