Poprzedni artykuł: 5 hitów listopada kolorówki – sprawdźcie, co nas najbardziej urzekło Następny artykuł: SEIZO - makijaż, manicure i stylizacja włosów z dojazdem do domu!

Konkurs - Wygraj zestaw startowy do manicure hybrydowego Semilac!

Makijaż, , tagi: konkursy, Semilac, manicure hybrydowy
Uwielbiasz idealnie pomalowane i przyciągające wzrok paznokcie? Teraz możesz cieszyć się perfekcyjnym manicure na dłużej! Weź udział w naszym konkursie i wygraj rewelacyjny zestaw do manicure hybrydowego popularnej marki Semilac!
zestaw semilac

Manicure hybrydowy zyskał ogromną popularność, ze względu na niebywałą trwałość, która pozwala cieszyć się efektem idealnie pomalowanych paznokci aż do 3 tygodni. Do jego wykonania niezbędne jest użycie specjalnych lakierów, które są utwardzane za pomocą lampy UV. Lakiery hybrydowe Semilac trwałością dorównują paznokciom utwardzanym żelem - nie odpryskują i nie ścierają się, jak ma to czasem miejsce w przypadku tradycyjnych lakierów.

Manicure hybrydowy jest gotowy natychmiast po wyjęciu paznokci spod lampy – nie ma ryzyka zniszczenia lakieru, a efekt utrzymuje się nawet do 3 tygodni!

KONKURS

Wygraj jeden z dziesięciu zestawów  startowych do manicure hybrydowego Semilac i zachwycaj perfekcyjnym i trwałym manicure!

1. Wypełnij formularz konkursowy.

2. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jakie kolory Semilac chciałabyś znaleźć pod choinką i dlaczego?

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się regulaminem.

NAGRODY

10 x zestaw startowy do manicure hybrydowego Semilac

semilac

W skład każdego zestawu wchodzą: Baza Semilac, lakier hybrydowy Semilac (kolor nr 026), Top Semilac, Nail Cleaner 50 ml, Semilac Remover 50 ml, waciki bezpyłowe 250 sztuk, folie Nail Wrap, lampa LED 6W, Striper, blok polerski Semilac Quality oraz pilnik prosty Semilac Quality 180/240. Zobacz pełen opis produktów.

semilac kolory

Cała gama kolorów Semilac dostępna jest na stronie marki - www.semilac.eu. Chcesz być na bieżąco? Obserwuj profil marki na Facebooku, Instagramie oraz Snapchacie - semilac.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje