Poprzedni artykuł: O jej brwiach mówią wszyscy! O którą gwiazdę chodzi i dlaczego pokazał... Następny artykuł: French manicure zmienia się w… funky french!

Zrób zakupy jak gwiazda!

Makijaż, , tagi: makijaż, kosmetyki, Kontigo, pielęgnacja
Kupujesz stacjonarnie czy przez Internet? Pierwszy prawdziwy sklep internetowy Kontigo chce połączyć obie opcje, a przy okazji rozdać trochę kodów zniżkowych i kosmetyków. Jesteśmy na TAK!

Wchodząc do drogerii błąkasz się od jednego stoiska do drugiego, narzekając na brak Twojego idealnego koloru? A może wręcz przeciwnie – kupujesz przez Internet, kończąc z kolejnym źle dopasowanym kosmetykiem? W redakcji zdarzyły nam się obie te sytuacje, dlatego z niecierpliwością czekałyśmy na niedzielę 30. lipca, kiedy to z pomocą przyszedł sklep kosmetyczny Kontigo. 

Kontigo prowadzi sprzedaż zarówno stacjonarnie w Warszawie i okolicach, jak i przez Internet na www.kontigo.com.pl, więc mają doświadczenie w pomaganiu nam, kobietom, w zakupach. Ponieważ jego znakiem rozpoznawczym jest wyjątkowa obsługa, teraz wyszli z nową inicjatywą – zrobili pierwszy prawdziwy sklep internetowy!

Pierwszy prawdziwy sklep internetowy

Jak wyglądał „pierwszy prawdziwy sklep internetowy”? Wszystko odbyło się przy pomocy relacji wideo na żywo na facebookowym profilu Kontigo. Dzięki niej mogłyśmy „wejść” do sklepu i poczuć się jak na prawdziwych, tyle że bardzo niezwykłych zakupach. Zamiast przepychających się innych klientek, zobaczyłyśmy ekspertów od makijażu, dzielących się swoimi trikami oraz kompetentne i pomocne konsultantki (choć to na szczęście mamy w Kontigo na co dzień!). My najbardziej jednak czekałyśmy, aby podpatrzeć jakiś przyszły trend od Harrego J., czy zobaczyć blogerki makijażowe robiące zakupy. Harry J. zaprosił też specjalną gwiazdę – Red Lipstick Monster, która opowiedziała w wywiadzie z nami, jak narodziła się jej pasja do makijażu i co lubi najbardziej!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje