Poprzedni artykuł: Pięknie wyglądają na twarzy, ale... żal ich używać. Tylko zobaczcie te... Następny artykuł: Naczynka i wypryski nie mają z nimi szans! Wybrałyśmy dla was najlepsz...

Karolina Pisarek znalazła kosmetyki dla swojej urody w Kontigo. Znajdź i Ty!

Makijaż, , tagi: makijaż, kosmetyki, Kontigo

Kontigo - polska sieć sklepów kosmetycznych zaprosiła do współpracy uczestniczki programu Top Model. Osi Ugonoh, Karolina Pisarek i Aleksandra Żuraw w kampanii „Kosmetyki dla mojej urody”, nie tylko wyglądają zachwycająco, ale przede wszystkich odkrywają różne oblicza swojej osobowości, zdradzając jakie produkty wybrały dla własnej urody, dostępne w stacjonarnych sklepach Kontigo, jak i w nowym sklepie on-line!

Najważniejsze przesłanie Kontigo zawiera się w nazwie marki, która oznacza „z Tobą”. Kontigo stawia na podkreślenie charakteru kobiety, jej indywidualnych cech oraz wyjątkową urodę. Marka zaprosiła do współpracy trzy finalistki programu Top Model: Osi Ugonoh, Karolinę Pisarek oraz Aleksandrę Żuraw i od marca ruszyła z kampanią „Kosmetyki dla mojej urody”. Ma ona na celu pokazanie różnych cech charakteru i ciekawej osobowości kobiet. Uroda przecież to przede wszystkim OSOBOWOŚĆ!          

Każda z dziewczyn opowiedziała jaką jest kobietą, jakie cechy ją charakteryzują, jaka jest jej uroda. Na tej podstawie powstały filmy oraz żywiołowa sesja zdjęciowa. Makijaż oraz cały look modelek został dopasowany do cech, które je określają. Dziewczyny również samodzielnie wybrały w Kontigo kosmetyki, które są odpowiednie dla ich urody. Tak powstały zestawy produktów sygnowane ich imieniem, o których będą opowiadały w kolejnych odsłonach.

 

Więcej na temat  wyboru Osi, Karoliny i Aleksandry oraz wszystkie propozycje makijażu, można znaleźć na stronie akcji „Kosmetyki dla mojej urody”

Sklep on-line Kontigo już OTWARTY!

Sklepy kosmetyczne Kontigo mieszczą się wyłącznie w Warszawie i w okolicach. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kobiet z całej Polski, marka przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. Cały unikatowy asortyment znajdziemy teraz w sklepie internetowym: www.kontigo.com.pl. Zarówno popularne marki kosmetyczne, jak i dostępne tylko w Kontigo polskie marki: MOIA, MOOV, Mystik Warsaw, Biolove, profesjonalne pędzle do makijażu Kontigo, a także nowe marki jak K! – akcesoria Kontigo, You-niverse – kosmetyki do pielęgnacji włosów, czy kosmetyki koreańskich marek, takich jak: Missha, Holika Holika, Klairs, Pure Heal’s czy Samsung/Belleza Castillo stanową wyjątkową ofertę kosmetyków dostępnych w Kontigo.             
W sklepie on-line Kontigo znajdziecie również unikatową funkcjonalność w zakładce „Specjalnie dla Ciebie”, gdzie przy pomocy kreatora makijażu w prosty sposób można dobrać kosmetyki dopasowane dla swojej urody! Przetestuj i przekonaj się sama!

Sprawdź na www.kontigo.com.pl

Śledź Kontigo na:     

FB: www.facebook.com/kontigo

Instagram: Kontigo

Snapchat: Kontigo_PL 

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje