Poprzedni artykuł: KFC wypuszcza lakiery do paznokci. Początek ery smakowych lakierów? Następny artykuł: TOP 5 z KWC: najlepsze kremy BB oraz CC

Konturowanie stóp - kolejna partia ciała, która nie uniknęła makijażu

Wydawać by się mogło, że już nic nas nie zaskoczy, a jednak. Konturowaniu "nie uciekły" nawet stopy. Internautki za granicą oszalały na jego punkcie. Czy Polki także go pokochają?

Zaczęło się od konturowania twarzy. Podkreślone kości policzkowe pokochały gwiazdy, a jedną z najbardziej rozpoznawanych i kojarzonych z tym makijażem sław jest Kim Kardashian.

W internecie pojawiło się wiele tutoriali, na których zostało pokazane, jak prawidłowo wymodelować twarz za pomocą kosmetyków. Niedługo potem kobiety pokochały modelowanie biustu, dzięki czemu ich piersi wyglądają na jędrniejsze i większe. To jednak nie wszystkie partie ciała, które można konturować. Kolejno w dużej mierze Instagram obiegły tutoriale, na których pokazywano, jak modelować brzuch, nogi, a nawet pośladki. Teraz przyszedł czas na następny hit. 

Na kanale @loveglam.co ukazał się tutorial, jak krok po kroku wymodelować stopy. Cel? Oczywiście mają one wyglądać na smuklejsze niż są w rzeczywistości. Autorka tego makijażu głównie na palce nałożyła ciemny podkład, a wierzch stopy za to rozświetliła. Czy osiągnęła zamierzony efekt? Na pewno widać różnicę. 

Wydaje się, że jest to doskonałe rozwiązanie dla pań, których kompleksem są szerokie stopy. Ten makijażowy trik przyda się szczególnie latem, kiedy nosimy obuwie, w którym odsłaniamy stopy, np. baleriny czy sandały.

Konturowanie stóp jednak nie jest bez wad. Jak nietrudno się domyślić, bardzo łatwo o jego starcie, co powinnyśmy mieć na uwadze szczególnie wtedy, kiedy wybieramy się na plażę, albo widzimy, że zapowiada się na deszcz.

Video do tej pory ma ponad 7 tysięcy polubień i ponad 11 tysięcy komentarzy (nie zawsze przychylnych). 

Jak można się domyślać, chodzi głównie o to, że nie wszystkim podoba się trend konturowania dosłownie każdej części ciała. 

Na razie konturowanie stóp pokochały kobiety za granicą. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Zobacz także: Konturowanie kontra Non-Touring: czyżby koniec trendu wylansowanego przez Kim Kardashian?

Foto: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 11:50

Zobacz także

Nasze propozycje