Poprzedni artykuł: Kolorowy makijaż oczu na wakacje- inspiracje Następny artykuł: To zdjęcie ojca i syna w pełnym makijażu stało się hitem internetu

Konturowanie twarzy... winem! Musicie to zobaczyć

Takiego sposobu na pewno jeszcze nie widziałyście. Konturowanie z wykorzystaniem wina stało się hitem na Facebooku. Jak je wykonać? Będziecie zaskoczone. Jesteśmy ciekawe, ile z was uśmiechnie się do monitora.

W internecie, a szczególnie na Instagramie możemy zobaczyć wiele materiałów, na których to makijażyści wykorzystują różne przedmioty w celu idealnego wymodelowania twarzy.

Takiego sposobu jednak jeszcze nie widziałyście. Należy go oczywiście traktować z przymrużeniem oka. Kiedy przeczytałyśmy informację, że przed nami materiał o konturowaniu twarzy winem, spodziewałyśmy się raczej jakiegoś potarcia nim policzków, czy bardziej skonsumowania go i uzyskania rumieńca. To co zobaczyłyśmy, jednak nas zaskoczyło. 

Na video widzimy bowiem, jak konturowanie odbywa się za pomocą kosmetyków, pędzla do makijażu, a sprawę ułatwia butelka wina przykładana do strategicznych miejsc w różnych w kombinacjach.

Na początku wykorzystywana jest szyjka, ale swoje zastosowanie znajduje tak naprawdę każda część butelki. Nie może się także obyć bez samej konsumpcji alkoholu. Po jej zakończeniu, do konturowania twarzy wykorzystano kieliszek. 

Efekt? Skóra wygląda promiennie, a twarz jest wyszczuplona. I co najważniejsze, kobieta jest zadowolona ze swojego wyglądu.

Trzeba przyznać, że filmik jest niezwykle wciągający. Na Facebooku obejrzały go miliony osób. Spróbowałybyście takiego sposobu modelowania twarzy? 

Zobaczcie także:  Krok po kroku z Wizazem- jak nakładać bronzer?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:33

Zobacz także

Nasze propozycje