Poprzedni artykuł: "Megagładka, zmatowiona skóra, dosłownie efekt Photoshopa" - ten pude... Następny artykuł: Jeden z najlepszych eyelinerów z drogerii teraz kupicie za 7 złotych!...

Znalazłyśmy zamiennik kultowego korektora Tarte. Jest od niego... 5 razy tańszy!

Makijaż, , tagi: korektor pod oczy, Tarte
Po raz kolejny użytkownicy Reddita przynoszą nam fenomenalne odkrycie kosmetyczne! Korektor popularnej marki kryje jak kultowy Tarte!

Korektor Camo 16h marki Elf został uznany przez użytkowników Reddita za doskonały zastępnik popularnego korektora pod oczy Shape Tape marki Tarte. Korektor Tarte jest jednym z najpopularniejszych kosmetyków tego typu. Jego jedna buteleczka sprzedaje się co 26 sekund! Czy więc tak popularny i zachwalany korektor można zastąpić innym? Okazuje się, że tak i to dużo tańszym.

korektor elf i korektor tarte

Zamiennik korektora Tarte

Jedna z użytkowniczek Reddita opisała, że równie niesamowite efekty daje korektor marki Elf, który kosztuje 5 dolarów (Tarte to wydatek rzędu 26 dolarów). Internautka opisała, że umalowała się na siłownię i po 5 godzinach korektor był praktycznie nienaruszony. Lekko zebrał się jedynie w liniach przy dolnej powiece.

Ten niedrogi kosmetyk ma kremową i trochę ciężką formułę, ale za to daje pełne krycie, porównywalne właśnie do efektu uzyskanego za pomocą korektora Tarte. Inni użytkownicy twierdzą, że stosują go także jako podkład. Marka Elf podkreśla, że korektor wytrzymuje 16 godzin, czego niestety nie potwierdzają konsumentki.

O porównanie dwóch kultowych korektorów pokusiła się jedna z blogerek:

Tańszy zamiennik ma 18 odcieni, kiedy Tarte oferuje nam ich aż 30. Niestety E.l.f. 16HR Camo Concealer nie jest dostępny w polskich drogeriach. Nie musimy się jednak smucić, ponieważ w naszych sklepach znajdziemy też inne korektory, których działanie jest porównywane Tarte. Wiele osób twierdzi, że podobne krycie zapewnia m.in. Makeup Revolution, Conceal and Define Concealer czy Lovely, Liquid Camouflage. Jeżeli jednak możemy zainwestować w korektor większą sumę, to warto zwrócić uwagę na Too Faced, Born This Way czy Becca Cosmetics, Aqua Luminous

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 08:32

Zobacz także

Nasze propozycje