Poprzedni artykuł: Skandal wokół... lakieru do paznokci. Wszystkiemu winna nazwa Następny artykuł: Nie umiecie nakładać cieni do powiek? Teraz zrobicie to z zamkniętymi...

Cienie pod oczami i przebarwienia nie mają z nim szans. Teraz jest dostępny w Polsce!

Makijaż, , tagi: korektor, MAC Cosmetics
Te panie, które dobrze znają i lubią podkład MAC Studio Waterweight na pewno się ucieszą na wieść, że teraz w Polsce kupimy także korektor z tej linii. Dlaczego warto go mieć?

Kosmetyki marki M.A.C Cosmetics z linii Studio Waterweight charakteryzują się ultranawilżającą i ultralekką konsystencją, która idealnie sprawdza się szczególnie u posiadaczek skóry suchej.

Polecam:  Co makijażyści zamawiają na Aliexpress? Znakomite kępki, mini zalotka i...

Korektor MAC Studio Waterweight

Od stycznia w Polsce jest dostępny kolejny produkt z linii Studio Waterweight. Tym razem do podkładu i pudru dołączył korektor! Makijażyści podkreślają, że doskonale radzi sobie z kamuflowaniem przebarwień, drobnych niedoskonałości, jak i ciemnych plam czy cieni pod oczami, a na dodatek doskonale nawilża. Ma lekką konsystencję i idealnie współpracuje z pozostałymi kosmetykami. Możemy budować jego krycie od średniego od pełnego.

Korektor Studio Waterweight występuje w 16 odcieniach, więc nikt nie powinien mieć problemów z jego doborem. Za aplikator służy pipetka, zatem można go z łatwością zakroplić i rozprowadzić np. BeautyBlenderem. Kosztuje ok. 102 zł. 

W naszym KWC na razie nie ma opinii na temat tego korektora, ale kobiety opisują działanie podkładu z tej samej linii chwaląc go m.in. za to, że nie zapycha porów, nie wchodzi w zmarszczki, nawilża, jest wydajny i nie podkreśla suchych skórek. 

Skusicie się?

Mamy dla was też propozycje innych korygująco-rozświetlających korektorów:

przegląd korektorów
zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:05

Zobacz także

Nasze propozycje