Poprzedni artykuł: To już pewne! Rossmann odwołuje swoją wielką promocję na kosmetyki do... Następny artykuł: Maybelline Affinitone w superpromocji - 40 proc. w Hebe

Rossmann apeluje do klientów: "Prosimy, przestrzegajcie wskazówek w drogerii"

Makijaż, , tagi: Rossmann, koronawirus
Rossmann podejmuje wszelkie dostępne dla drogerii środki, by zakupy były dla nas wszystkich bezpieczne. Jak brzmią nowe zasady?

W obliczu ogłoszonej przez Światową Organizację Zdrowia pandemii, Rossmann bardzo szybko podjął zdecydowane kroki. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów, zdecydował się wprowadzić racjonowanie produktów. To jednak nie koniec zasad, które na czas podwyższonego stanu epidemicznego będzie egzekwował Rossmann.

Zasady robienia zakupów w Rossmannie w dobie koronawirusa

Na InstaStories oraz YouTubie drogerii pojawił się apel, który każdy, kto w najbliższym czasie ma zamiar odwiedzić Rossmanna, powinien usłyszeć. W tej trudnej dla wszystkich sytuacji Rossmann wprowadza nowe, ale niezbędne zasady robienia zakupów w drogerii.

Wszystkie opisywane w poniższym komunikacie rozwiązania wprowadzono w trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo. Przestrzeganie ich pomoże w najbliższym czasie uniknąć stresujących sytuacji. O jakie zasady chodzi?

Zebrałyśmy w puntach te najważniejsze, których przestrzeganie proponuje Rossmann:

  • Korzystajcie głównie z usługi "click and collect", czyli zamawiajcie potrzebne wam artykuły poprzez aplikację rossmann.pl lub bezpośrednio w drogerii internetowej, które odbierzecie spakowane w wybranych przez was drogeriach.
  • Płaćcie w kasach samoobsługowych. Ich ekrany są regularnie dezynfekowane przez naszych pracowników. Sami skanujecie swoje zakupy, płacicie kartą płatniczą, sami pakujecie.
  • Dokonujcie płatności bezgotówkowo w przypadku tradycyjnych kas.
  • Ograniczcie do niezbędnego minimum dotykanie produktów na półkach.
  • Nie korzystajcie z testerów produktów do makijażu.
  • Zachowujcie bezpieczną odległość od innych klientów oraz naszych pracowników.
  • Do kas podchodźcie pojedynczo. Nie twórzcie kolejek.
  • Ograniczcie zakupy do trzech sztuk danego produktu tak, by dać szansę innym klientom do zaopatrzenia się w niezbędne artykuły. 

Posłuchajcie całego komunikatu:

Jednocześnie chcemy wam przypomnieć, że wiosenna promocja na kosmetyki została odwołana. W wydanym równolegle z tym komunikatem oświadczeniu, Rossmann zadeklarował, że znikające z półek artykuły higieniczne mają być na bieżąco uzupełniane - tak samo wirtualnie, jak i stacjonarnie. Może to jednak trochę potrwać, więc jeśli nadal nie zaopatrzyłyście się w dodatkowe opakowania mydła, przygotowałyśmy listę sklepów, w których jest go pod dostatkiem.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 13:58

Nasze propozycje