Poprzedni artykuł: Koniec z przedłużaniem! Teraz królują laminowanie i botoks rzęs! Następny artykuł: Ten makijażowy trend niezmiennie powraca zimą. Domyślacie się, o co ch...

Tego bronzera chyba lepiej unikać. Zobaczcie, o jaki produkt chodzi

Zazwyczaj w makijażu chodzi nam o delikatne podkreślenie naszych atutów i zatuszowanie mankamentów. Wybierając bronzer staramy się, aby nie był on nienaturalnie pomarańczowy.

Jakiś czas temu na rynek weszły kosmetyki i perfumy, które swoim zapachem i kolorem przypominają słynne chrupki serowe Cheetos. Jedna z blogerek urodowych, Emily Susanah, której filmiki zazwyczaj oglądało ok. 2 miliony użytkowników stworzyła materiał, w którym zaprezentowała, jak się maluje Cheetos bronzerem. W cągu tygodnia materiał obejrzało ponad 8 milionów widzów. Dlaczego?

Efekt jest spektakularny, ale w niekoniecznie dobrym znaczeniu. Twarz Emily po jego zastosowaniu wyglądała, jakby pomalowała się żółtą farbą, a niektórzy to porównują do roztarcia okruchów z dna paczki czipsów na twarzy.

Blogerka podkreśliła, że ten makijaż wykonała dla żartu i twierdzi, że bronzer sprawdziłby się w roli cienia do powiek, lub tworzenia efektów specjalnych na ustach.

W komentarzach jednak nie brakuje pytań, dlaczego nie zblendowała tego bronzera.

Patrząc na ten efekt śmiemy jednak przypuszczać, że temu kolorowi raczej nic by nie pomogło, chyba że ktoś ma bardzo oryginalny kolor skóry. A może akurat Wy skusilibyście się na taki produkt?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 23:38

Zobacz także

Nasze propozycje