Poprzedni artykuł: Jak wykonać i zdjąć manicure hybrydowy w domu? Sposób, który nie znisz... Następny artykuł: Modne paznokcie w 2020 roku. Oto cztery najmocniejsze trendy w manicur...

Kosmetyki do makijażu Alterra - nowość w Rossmannie

Znana ze świetnych szamponów do włosów marka Alterra ma także kosmetyki do makijażu. Już teraz kupicie je w Rossmannie!

Rossmann co jakiś czas wprowadza do sprzedaży w Polsce kosmetyki, które cieszą się popularnością w zagranicznych oddziałach drogerii. Tak było na przykład z szamponem w kostce ISANA. Tym razem jednak możemy podziwiać nowości marki Alterra, która jak się okazuje, ma w asortymencie produkty o makijażu. Jest ich całkiem sporo - a najdroższą rzecz kupicie za jedyne 16,99 zł.

Kosmetyki do makijażu Alterra dostępne w Polsce

W sklepie online drogerii produkty nie zostały oznaczone jako nowość i być może z tego powodu mogły wam umknąć. Niemniej na wielu grupach makijażowych obecne jest ogromne poruszenie w związku z ich premierą.

Widać, że kobiety czekały na wprowadzenie kosmetyków do makijażu Alterra również do polskich oddziałów Rossmanna. Wcześniej bez problemu można było je kupić na przykład w Niemczech oraz w Czechach. 

Jeśli wierzyć wpisom na wspomnianych wcześniej grupach, oferta jest dość okrojona. W sprzedaży znalazły się tylko niektóre elementy kolekcji. W rzeczywistości jest ich więcej. Brakuje na przykład rozchwytywanych za granicą paletek do makijażu Alterra Magical Marrakech czy kultowego eyelinera.

Jakie kosmetyki do makijażu Alterra kupicie w Rossmannie?

 • Trzy rodzaje tuszów do rzęs: Max Lash Booster, XXL Lenght Mascara, Sensational Definition. Każdy z nich kosztuje 14,99 zł.
 • Serum wzmacniające rzęsy w cenie 16,99 zł.
 • Kredkę do brwi w trzech odcieniach za 12,99 zł.
 • Satynową pomadkę w pięciu kolorach za 12,99 zł.
 • Trzy rodzaje podkładów: 24h Fresh Make-up, Nude&Matt i podkład kompaktowy. Pierwszy kosztuje 14,99 zł, a pozostałe dwa 16,99 zł.
 • Puder kompaktowy w dwóch odcieniach za 16,99 zł.
 • Korektor pod oczy w dwóch odcieniach w cenie 10,99 zł.
 • Róż w trzech wersjach kolorystycznych za 12,99 zł.
 • Korektor w sztyfcie w dwóch odcieniach, który jest najtańszy, bo kosztuje tylko 9,99 zł.
 • Puder brązujący w cenie 16,99 zł
 • I na koniec mineralny puder brązujący w dwóch kolorach za 16,99 zł.

Niestety przy każdym z wymienionych wyżej kosmetyków w sklepie online widnieje informacja, że nie jest dostępny w sprzedaży internetowej... Możecie jednak bez problemu sprawdzić, w którym Rossmannie stacjonarnie (w waszym czy innym mieście) znajduje się dany produkt.

Słyszałyście już o tych kosmetykach? Dajcie nam koniecznie znać, co o nich sądzicie.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

6 lipca 2020, 21:33

Nasze propozycje