Poprzedni artykuł: Szerokie brwi są supermodne, ale mogą świadczyć o bardzo brzydkiej ces... Następny artykuł: Pamiętacie te koszmarne trendy makijażowe? Mamy nadzieję, że już nie w...

W dzieciństwie malowałyśmy nimi po papierze, a teraz po... twarzy! Crayola prezentuje kosmetyki do makijażu

Makijaż, , tagi: kredka do oczu
Uwielbiamy nowości kosmetyczne, które nawiązują do naszego dzieciństwa. Nasze marzenia spełnia tym razem marka Crayola. Tylko zobaczcie cuda do makijażu, które właśnie wypuściła na rynek.

Do tej pory Crayola kojarzyła nam się głównie z kredkami, których używałyśmy w przedszkolu. Pamiętacie tę ekscytację nowym opakowaniem kredek? Jako duże dziewczynki możecie poczuć się podobnie z opakowaniem Crayoli, tylko teraz produktów tej marki użyjecie do... makijażu!

Polecamy:  Strobing czy striping? Tak wygląda najmodniejszy make-uo tego lata

Kolekcja kosmetyków do makijażu Crayola

Firma połączyła swoje siła z firmą ASOS i stworzyła kolekcję składającą się z aż 54 kosmetyków w 96 odcieniach! W składzie tej linii znalazły się m.in. cienie do powiek, kredki do oczu, ust, rozświetlacze, cienie, tusze do rzęs. Wszystkie formuły są wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Nie zabrakło także pędzli do makijażu. Na dodatek kosmetyki zamknięto w opakowaniach do złudzenia przypominających te od kredek z lat 90-tych!

Polecamy:  Ma supertrwałość i sprzedaje się co 6 sekund. Czy to właśnie idealny odcień nude?

kredki do makijażu Crayola

Przyznajemy, że nas szczególnie zelektryzowały kredki do malowania twarzy, które wyglądają dokładnie tak samo, jak te, którymi w dzieciństwie rysowałyśmy na papierze, ale reszta kosmetyków też jest interesująca:)

Czy makijaż teraz co rano będzie dziecięcą zabawą? ;) 

Polecamy:  Ten puder kultowej marki w połowie sklada się z... wody. Jak to działa?

Cena kosmetyków Crayola Beauty rozpoczyna się już od 12,5 euro, na 35 euro kończąc. Tę linię makijażową możemy zamawiać za pomocą platformy ASOS. Skusicie się?

kosmetyki crayola

Polecamy:  Złociste rozświetlacze są już passe! Teraz na policzkach dominuje efekt holo

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 15:42

Zobacz także

Nasze propozycje