Krok po kroku z Wizażem – jak nałożyć podkład i rozświetlacz

Poprzedni artykuł: Makijażowe triki, które ułatwią ci nakładanie eyelinera w płynie Następny artykuł: Blogerka udowadnia, że błyszczyki Kylie Jenner są kopią tańszego produ...
Dowcipny i utalentowany Eduardo Ferreira powraca do was z kolejnymi poradami. W ubiegłym tygodniu pokazał wam, jak stosować korektor pod oczy. Dzisiaj czas na kolejny krok: nakładanie podkładu.

Prawidłowo nałożony makijaż, o czym niejednokrotnie przypomina główny makijażysta Bobbi Brown, powinien wydobywać z kobiety naturalne piękno. Już nawet drobne błędy mogą sprawić, że zamiast wyeksponować swoje atuty, tuszujemy wszystko jak leci, tworząc tym efekt maski.

Chociaż wiemy, że skóra powinna być do nałożenia podkładu przygotowana, a zastosowanie pędzla czy gąbeczki daje nieco inny rezultat niż nakładanie kosmetyku palcami, nasz make-up wciąż odbiega od ideału. Szkopuł tkwi w szczegółach – w ilości zastosowanego podkładu, odcieniu niestapiającym się z cerą, a czasem po prostu w pośpiechu.

Jak zatem nałożyć rozświetlacz i podkład, aby osiągnąć zamierzony efekt? Tego dowiecie się z drugiej odsłony naszego cyklu z poradami Eduarda Ferreiry.

Zobacz też: Krok po kroku z Wizażem - jak stosować korektor pod oczy


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2019, 09:46

Nasze propozycje