Krok po kroku z Wizażem – makijaż nude oczu

Poprzedni artykuł: TOP 5: najlepsze pudry matujące z KWC Następny artykuł: Najczęstsze błędy w stosowaniu mascary. Sprawdź, czy też je popełniasz
Pokazywał już wam, jak nakładać korektor, podkład i rozświetlacz. Pora na kolejną lekcję, po której makijaż nude oczu przestanie mieć przed wami jakiekolwiek tajemnice.

Wiele z nas makijaż w cielistych odcieniach ocenia jako nudny i bez wyrazu. Wbrew pozorom kosmetyki nude mogą jednak nadać twarzy eleganckiego charakteru, a zastosowane w okolicach oczu – pogłębić spojrzenie. Nie wierzycie, że makijaż nude oczu może być uwodzicielski?Z błędu wyprowadzi was z pewnością Eduardo Ferreira, główny makijażysta marki Bobbi Brown.

Recenzję użytego przez Eduardo cienia przeczytasz TUTAJ

Idealny makijaż oczu wymaga odpowiedniego przygotowania. Bez względu na wybrane odcienie, przyda wam się dobra baza, różne tonacje wybranej barwy cienia do powiek oraz pędzle kosmetyczne. Make-up nie powinien być zbyt ostry, ale lekko rozmyty i, co ważne, trwały. Żadna z was nie chciałaby chyba, by po kilku godzinach osadził się on w załamaniach powieki?

Jeśli mimo wszystko nie opanowałyście jeszcze sztuki malowania oczu, obejrzyjcie kolejny tutorial z naszego cyklu z udziałem Eduarda Ferreiry.

Zobacz też:  Krok po kroku z Wizażem – jak nakładać bronzer?


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2020, 22:22

Nasze propozycje