Poprzedni artykuł: 16 super podkładów na jesień-zimę 2014/2015 – wybierz idealny dla sieb... Następny artykuł: 5 wrześniowych hitów kolorówki wybranych przez redakcję wizaz.pl!

Nowe kolory lakierów La Femme na jesień 2014

Czy manicure wciąż może zaskakiwać? Otóż tak! Śledząc wybiegi mody widzimy, że tegoroczne jesienne stylizacje będą odważne. Przedstawiamy jesień w manicure z top odcieniami lakierów od La Femme!
La Femme jesień 2014

Projektanci stawiają na ciemniejsze odcienie. Modny będzie metaliczny połysk, ale też elegancki mat oraz łącznia kolorów w postaci odwróconego french manicure w różnych kolorach. Powrócą natomiast paznokcie w kształcie klasycznych migdałów.

Na jesień 2014 La Femme Professionnel proponuje mocne akcenty kolorystyczne, które świetnie prezentują się w stylizacji na dzień i na wieczór. Lakiery La Femme to nie tylko nowości kolorystyczne, ale także ulepszona formuła, która zdecydowanie wpływa na wyższą jakość lakierów, łatwiejszą aplikację oraz większą wytrzymałość. Dodatkowe ułatwienie stanowi pędzelek 3D, który wpływa na prostszą i przyjemniejszą aplikację lakieru.

Cena 9,99zł/5ml; 15,99zł/15ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

9 kwietnia 2020, 00:06

Nasze propozycje