Poprzedni artykuł: Ten eyeliner zachwycił 3 tysiące recenzentek. Kupicie go też w polskic... Następny artykuł: Jak przygotować się do lata? Poznaj nasze HITY z KWC!

Ślubny manicure Meghan Markle. Ten lakier do paznokci sprzedaje się co 2 sekundy!

Idealny ślubny manicure Meghan Markle to zasługa najsłynniejszego lakieru świata. Tego samego używa sama królowa Elżbieta.

Dłonie Meghan Markle - a zwłaszcza palec, na który książę Harry wsunął w sobotę ślubną obrączkę - obserwowały miliony ludzi na całym świecie. Manicure panny młodej musiał być perfekcyjny, a wybór odpowiedniego lakieru do paznokci był wręcz sprawą wagi państwowej. Nic więc dziwnego, że Meghan sięgnęła po sprawdzony kosmetyk - lakier uwielbiany przez miliony kobiet, w tym także królową Elżbietę II.

Zobacz także: Elegancki i odpowiedni na każdą okazję - ulubiony lakier do paznokci królowej może mieć każda z nas!

Dlaczego panny młode kochają ten lakier?

Krótko obcięte i opiłowane w kształt prostokąta paznokcie Meghan Markle zostały umalowane słynnym lakierem marki Essie w kolorze "Ballet Slippers". Ten bladoróżowy, półprzezroczysty lakier sprawia, że dłonie wyglądają elegancko, schludnie i bardzo kobieco. Kolor "Ballet Slippers" to jeden z najpopularniejszych kosmetyków na świecie. Odkąd trafił do sprzedaży prawie 36 lat temu, jest ulubieńcem kobiet - a zwłaszcza panien młodych. Buteleczka tego lakieru jest sprzedawana mniej więcej co dwie sekundy!

Tak powstał ulubiony lakier królowej Elżbiety

Essie Weingarten stworzyła kolor "Ballet Slippers" (czyli "baletki") w 1982 roku, by uczcić piękne wspomnienie ze swojego dzieciństwa. Kiedy była małą dziewczynką, założycielka marki Essie w każdą sobotę chodziła na lekcje baletu. Po każdych zajęciach, w nagrodę, mama zabierała małą Essie na manicure do lokalnego salonu kosmetycznego. I właśnie z tego wspomnienia wspólnego manbu i uszytych z bladoróżowego płótna baletek powstał lakier uwielbiany przez panny młode i członkinie rodzin królewskich.

A wy z jakim lakierem na paznokciach pomaszerowałybyście do ołtarza?

Zobacz także: Nie wszystkim spodobała się suknia ślubna Meghan Markle. Tak krytykowano ją w Polsce

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 16:00

Zobacz także

Nasze propozycje