Poprzedni artykuł: Lakiery peel off – czym są i czy warto? Następny artykuł: 7 najważniejszych trendów w makijażu na jesień-zimę 2015/16

Lakiery do paznokci Orly Epix - przełom w manicure!

Oto nowe lakiery do paznokci Orly Epix, dzięki którym stworzysz nieskazitelny i bardzo trwały manicure zaledwie w chwilę! Sprawdź lakiery Orly Epix i zakochają się w ich formule!

lakiery orly epix

Lakiery do paznokci Orly Epix

Trwały manicure bez lampy UV, LED, bazy i wizyty u kosmetyczki to możliwe! Nowy system lakierów Epix to dwuetapowa formuła manicure. Składa się z lakieru Flexible Color oraz topu Flexibe Sealoat. Produkty zastosowane na paznokciach dają efekt supertrwałego, odpornego na zadrapania i opryski manicure. 

Formuła lakierów Epix jest bardzo elastyczna i trwała. Zawarte polimery sprawiają, że manicure jest gładki, bez rys i niedociągnięć nawet do 7 dni. System lakierów Epix jest łatwiejszy w aplikacji niż lakiery hybrydowe, jego czas schnięcia to krócej niż 8 minut! Kształt pędzelka został dostosowany do łatwiejszej i precyzyjniejszej aplikacji lakieru. Teraz idealny manicure uzyskasz już po jednej warstwie. Lakiery Orly Epix dostępne są w różnych bajecznych kolorach - od klasycznych, po brokatowe i neonowe. 

Zestaw Orly Epix Launch Kit zawierający 1 lakier Flexible Color oraz top Flexible Sealcoat: 107,99 zł / 2 x 18 ml

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 18:25

Zobacz także

Nasze propozycje