Poprzedni artykuł: Książka Red Lipstick Monster 'Tajniki paznokci' już w sprzedaży! Następny artykuł: Test redakcji: Krem BB Dr. G Hydra Intensive – czy wygładził moją cerę...

Stworzono lakiery do paznokci z kofeiną, których kolory pobudzają bardziej niż kawa:)

Nie wyobrażasz sobie poranka bez dawki kofeiny? Teraz będziesz mogła zawsze mieć ją przy sobie:)

Lakier do paznokci z kofeiną? Zapewne od razu myślicie, że chodzi wyłącznie o kolor zbliżony do kawy, ale nie tylko. Marka Nails inc. stworzyła linię 4 lakierów, które w swoim składzie mają właśnie kofeinę. Co to dla nas oznacza?

Polecamy:  Manicure mechaniczny - znacie już ten trend?

Jak kofeina działa na paznokcie?

Zapewne wiele z was kojarzy kofeinę z kosmetyków do włosów. Odpowiada ona m.in. za ich wzmocnienie i szybszy wzrost. Podobne zadanie ma ona w lakierach do paznokci. Dzięki niej te mają rosnąć szybciej i być mocniejsze.
Niestety, kiedy pomalujemy tym lakierem paznokcie, nie unosi się aromat kawy, choć nazwy 4 kolorów brzmią niezwykle kusząco, szczególnie dla kawoholiczek: espresso, brązowa mokka, złoty blask i nude.

Polecamy:  Lubiłyście efekt benzyny na paznokciach? To pokochacie manicure mineralny!

Cena jednego lakieru to ok. 11 funtów (ok. 53 zł). Na razie nie są dostępne w Polsce, ale mamy nadzieję, że niebawem się to zmieni. Póki co, pozostaje nam zamówienie ich np. z zagranicznej strony producenta. Kolory są wprost idealne do jesiennego manicure.
Linię lakierów do paznokci z kofeiną uzupełnia scrub do dłoni również z tym składnikiem, który skutecznie oczyszcza, a także odmładza zmęczoną skórę dłoni. Został wykonany z naturalnych ziaren kawy, a jego cena wynosi ok. 15 funtów (ok. 73 zł).

W naszej galerii znajdziecie przegląd wszystkich kolorów lakierów z kofeiną oraz przykładowe manicure z ich wykorzystaniem, które zaprezentowano na Instagramie marki. 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Oto najlepsze odżywki do paznokci polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:56

Zobacz także

Nasze propozycje