Poprzedni artykuł: Makijaż w stylu retro inspirowany lookiem Rimmel na jesień 2013 Następny artykuł: essie Luxeffects - kolekcja na zimę 2014

Lakiery ORLY GELFX - hybryda z witaminową kuracją

Orly Gel FX to jedyny system manicure hybrydowego z innowacyjną technologią łączenia lakieru i żelu z witaminową kuracją, która sprawia, że paznokcie po zabiegu są w doskonałym stanie.
Lakiery hybrydowe ORLY GELFX

Hybryda Orly nie tylko nie niszczy naturalnej płytki paznokcia, ale wręcz ją wzmacnia. Orly Gel FX Manicure System zapewnia trwały, 2-tygodniowy manicure bez odprysków, z niesamowitym połyskiem.

Witaminowa kuracja

Orly Gel FX nie jest zwykłym systemem hybrydowym. Preparaty używane podczas zabiegu zawierają pakiet witamin - rewolucyjna formuła odżywia paznokcie i sprawia, że manicure jest trwalszy i ma niesamowity połysk. Antyoksydacyjne witaminy A i E pomagają utrzymać zdrowy wzrost paznokci, natomiast pro-witamina B5 ochrania strukturę naturalnej płytki paznokcia. Dodatkowym impulsem odżywczym jest zastosowanie oliwki Cuticle Oil, która nawilża i poprawia stan naskórka dzięki zawartości m.in. wyciągu z kwiatów pomarańczy oraz dzikiej wiśni. Rezultat? Pełna ochrona i niesamowity połysk.

Nowość - manicure reagujący na zmianę temperatury

Kolory lakierów hybrydowych potrafią się zmieniać. Jeśli pomiędzy nałożonym odcieniem lakieru, a topem manicurzystka użyje preparatu Shade Shifter, kolor twoich paznokci będzie się zmieniać pod wpływem temperatury. Jaśniejszy, gdy jest ciepło; ciemniejszy, gdy jest zimno. Cieniowanie zaczyna się od nasady i przechodzi w głębszą barwę w kierunku brzegu paznokci.

Lakiery hybrydowe ORLY GELFX

Manicure hybrydowy Orly Gel FX cena:

Manicure hybrydowy: 80-100zł
Pedicure hybrydowy: 90-150zł
*Użycie preparatu Shade Shifter: dodatkowo 10-20zł do usługi.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 00:08

Zobacz także

Nasze propozycje