Poprzedni artykuł: Błyszczący makijaż na andrzejki krok po kroku Następny artykuł: Świąteczna kolekcja Ingrid - Lady In Red

Szminki w płynie Style Lip Lacquer marki Astor - polakieruj swoje usta!

Najnowsze pomadki Style Lip Lacquer Astor to innowacyjny produkt, który łączy w sobie nawilżające właściwości z bogactwem inspirujących tonacji. W eleganckiej kolekcji znajduje się pięć błyszczących oraz cztery matowe odcienie. Tak szeroki wybór kolorów umożliwia zmianę wyglądu w szybki oraz komfortowy sposób.

Efekt polakierowanych ust to zasługa kremowej, nawilżającej konsystencji. Ułatwia ona precyzyjną aplikację pomadki, nie skleja warg i gwarantuje lśniące wykończenie makijażu w trwałych soczystych kolorach.

Szminki w płynie Style Lip Lacquer Astor

Błyszczące odcienie zawierają:

  • olej rycynowy z estrami gliceryny o właściwościach nawilżających
  • cytrynian triisostearylu, czyli ester, który zapewnia błysk, długotrwałość oraz intensywność koloru
  • kaolin (glinkę porcelanową), dzięki której usta czują się gładko, a pomadka lepiej się na nich trzyma
  • formułę z jedwabnym pudrem (Silk Powder) z dodatkiem witamin A, C i E, odpowiadających za uczucie gładkości oraz delikatności

Matowe odcienie posiadają:

  • pudrowo – żelową formułę, stanowiącą połączenie zmiękczających olejków i lekkich estrów. Płynny czynnik otacza matowe pudry oraz pigmenty, co w rezultacie zapewnia wyjątkowo przyjemne doznania i tworzy konsystencję w formie musu.
  • nawilżające oraz odżywiające składniki
  • zaawansowane pudry (mika, glinka, kaolin), które utrwalają działanie zmiękczających składników oraz estrów, sprawiając, że kolor nie blaknie i zachowuje intensywność przez długi czas. Te pudry, razem z polimerami, odpowiadającymi za matowe wykończenie, pomagają rozproszyć światło w taki sposób, aby usta wyglądały i czuły się delikatnie oraz gładko.

Szminki w płynie Style Lip Lacquer cena – ok. 27zł/5ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 13:27

Nasze propozycje