Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę makijażową. Ta pomadka nie wygląda z... Następny artykuł: Dzięki temu zabiegowi będziesz mogła zrezygnować z podkładu!

Zaskakująco tanie lakiery hybrydowe wchodzą na stałe do oferty sklepów sieci Biedronka!

Już nie musisz nerwowo polować na tanie lakiery hybrydowe, bazę czy top coat! Produkty NIUQI trafiają na stałe do oferty popularnego dyskontu. Sprawdź, jakie kolory hybryd znajdziesz w Biedronce.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich paznokciomaniaczek dysponujących ograniczonym budżetem. Właściciel sieci Biedronka zdecydował się na stałe wprowadzić do oferty swoich dyskontów kosmetyki do robienia manicuru hybrydowego NIUQI. Produkty utrzymają też (przynajmniej 15 maja) swoją niską cenę. Od 9 maja w sklepach Biedronka bez większych problemów powinniśmy znaleźć aż 10 kolorów lakierów hybrydowych, bazę i top coat - każdy za 9,99 zł.

Zobacz także: Manicure hybrydowy jeszcze nie był tak prosty, trwały i... tani! Te lakiery niebawem kupicie w promocji w Rossmannie

Tanie kosmetyki do manicuru hybrydowego w Biedronce

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie dla siebie jakiś lakier hybrydowy NIUQI. Do wyboru jest 10 uniwersalnych, pasujących każdemu kolorów:

  • aż trzy czerwienie - chłodna (Red 5), ciepła (Red 4) i różowawa (Red 6),
  • jasny róż (Pink 6),
  • jasny brąz (Brown 3),
  • transparenty róż wpadający w fiolet (Pink 5),
  • niebieski (Blue 3),
  • chłodną zieleń (Green 2),
  • elegancką szarość (Gray 4) i
  • idealną na wiosnę intensywną żółć (Yellow 1).

Fot.: Biedronka.pl

Jeśli chcecie upolować lakiery NIUQI, radzimy wam się pośpieszyć. Właściciel sieci dyskontów zagwarantował, że atrakcyjna cena "biedronkowych" lakierów hybrydowych nie zmieni się tylko do 15 maja. A to oznacza, że potem mogą one zdrożeć...

Zobacz także: Najlepszy zmywacz do hybryd znajdziecie... w Biedronce. Deklasuje droższą konkurencję!

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:03

Zobacz także

Nasze propozycje