Poprzedni artykuł: Test redakcji: takiego tuszu jeszcze nie było! Czy rzeczywiście ekstr... Następny artykuł: Ten makijaż oczu robi wrażenie, ale uwaga - można od niego oślepnąć

Lakiery hybrydowe z drogerii? Sprawdźcie, które marki znajdziecie w Rossmannie, Naturze i Hebe

Chcecie samodzielnie zrobić manicure hybrydowy w domu? Znalazłyśmy lakiery dostępne w popularnych drogeriach. Ich ceny są zachęcające.

Należycie do grona fanek manicure hybrydowego i opanowałyście umiejętność jego wykonywania w domu? A może dopiero zamierzacie się nauczyć tej techniki? Oprócz oczywistej oszczędności za wykonany mani, ma to również inne plusy, np. w postaci niezależności od wolnego terminu u kosmetyczki. W tych przypadkach mogą się wam przydać lakiery, które bez problemu nabędziecie w stacjonarnych drogeriach typu Rossmann, Natura, Kontigo czy Hebe. W sieciowych sklepach znajdziecie dość szeroki wachlarz kolorów, a czasem także atrakcyjne promocje.

Polecamy:  Te hybrydy są najlepiej oceniane w naszym KWC! W dodatku są tańsze od konkurencji...

Dobrze wykonana hybryda potrafi wytrzymać nawet 3-4 tygodnie, ale oczywiście wszystko zależy od szybkości wzrostu paznokcia i naszych oczekiwań estetycznych. Niektóre panie muszą robić manicure co 2 tygodnie, ponieważ odrost jest już bardzo wyraźny. Rozwiązaniem tego problemu jest manicure kombinowany, w którym kluczowe jest dokładne wycięcie skórek i nałożenie lakieru jak najbliżej nasady paznokcia. Pamiętajcie, że trwałość manicure hybrydowego jest uzależniona również od jakości płytki. 

W naszej galerii znajdziecie lakiery hybrydowe, które są dostępne w drogeriach. Czy któreś z nich są waszymi ulubieńcami?  

Polecamy: Co makijażyści zamawiają na AliExpress? Znakomite kępki rzęs, mini zalotka i...

Źródło zdjęcia głównego:  Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 05:06

Zobacz także

Nasze propozycje