Poprzedni artykuł: 7 szminek w odcieniach nude - idealnych dla każdej kobiety! Następny artykuł: Lakiery do paznokci Orly Epix - przełom w manicure!

Lakiery peel off – czym są i czy warto?

Makijaż, , tagi: essence, orly, la femme, peel off, striplac
Nie lubicie zmywania brokatowych lakierów? Albo czasochłonnego zdejmowania lakieru hybrydowego? Wypróbujcie lakiery wykorzystujące technologię peel off! Sprawdźcie na czym polega!
lakiery peel off

Lakiery peel off – czym są?

To lakiery podkładowe, które tworzą barierę dla lakierów brokatowych czy z drobinkami do nadmiernego przylegania do płytki paznokcia. Taką bazą należy zaaplikować na czystą i wypolerowaną płytkę, poczekać do wyschnięcia, a następnie nałożyć dowolny lakier. Po kilku dniach (w zależności od indywidualnych zaleceń producenta) wystarczy podważyć bazę i ściągnąć całość.

Lakiery peel off cieszą się dużym zainteresowaniem, jednocześnie zdania na ich temat są podzielone, więc warto spróbować, żeby przekonać się czy przypadną nam do gustu. Polecamy też: koniec ery nietrwałych lakierów.

Lakiery podkładowe peel off:

lakiery peel off

Od lewej: Miss Sporty, podkładowy lakier peel off, ok. 8zł; Striplac, aktywator peel off, 39zł; essence, podkładowy lakier peel off Gel nails at home, ok. 8zł; Orly, podkładowy lakier peel off One Night Stand (można nosić go na paznokciach nie dłużej niż 2 dni!), 48zł

Lakiery hybrydowe w formule peel off

Poza lakierami podkładowymi w formule peel off znajdziemy także hybrydę. W jej przypadku również po upływie określonego czasu (tutaj wydłuża się on do kilkunastu dni) wystarczy podważyć bazę, żeby usunąć ją z paznokcia. Cały zabieg wygląda podobnie, jak w przypadku klasycznej hybrydy – należy odtłuścić płytkę i zastosować lampę UV, ale zamiast normalnej bazy używamy tej w formule peel off i lakierów dedykowanych tej metodzie.

lakiery peel off

Zestaw do hybrydy peel off La Femme - cena 249zł

Sprawdźcie również: manicure hybrydowy krok po kroku  i psychotest - jaki kolor lakieru do Ciebie pasuje?

Stosowałyście lakiery peel off? Czekamy na Wasze opinie!

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 06:28

Zobacz także

Nasze propozycje