Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna uwielbia ekstremalne makijaże! Jej specjalizacja to dziw... Następny artykuł: Ten róż doskonale podkreśli opaleniznę na twarzy

W Biedronce znajdziecie supertanią i stylową lampę do hybryd!

Makijaż, , tagi: Biedronka, hybrydy
Taka okazja może się nie powtórzyć. Lampę LED teraz kupimy w Biedronce! Czy warto? Sprawdźcie szczegóły.

Manicure hybrydowy to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów stylizowania paznokci. Dzięki niemu możemy nawet przez trzy tygodnie nie poprawiać koloru. Ale żeby tak się stało, trzeba po pierwsze unikać często powtarzanych błędów oraz mieć lampę, która odpowiednio utrwali lakier na paznokciach. Jeśli jeszcze takiej nie posiadacie, możecie ją teraz kupić w Biedronce za nieduże pieniądze.

Lampa do utwardzania hybryd w Biedronce

Bez lampy nie uda wam się wykonać manicure hybrydowego. To ona sprawia, że lakier zaczyna twardnieć i dzięki temu trzyma się odpowiednio długo na paznokciach. Dużą popularnością cieszy się lampa LED, która została nawet wyprodukowana w wersji podróżnej i kształtem przypomina makaronika. Mieści się pod nią co prawda tylko jeden paznokieć, ale w kryzysowej sytuacji, na przykład na wakacjach, to zdecydowanie wystarczy.

Nawet na naszym forum powstał wątek, w którym Wizażanki polecają sobie konkretne modele, ale również podpowiadają, gdzie je kupić. My podpowiadamy, że warto zajrzeć do Biedronki, ponieważ w dyskoncie właśnie trwa promocja na lampę LED!

Zdjęcie: Screen z gazetki promocyjnej Biedronka

Egzemplarz jest dostępny tylko w jednej wersji kolorystycznej. Kosztuje 39,99 zł i działa w dwóch trybach - 30 sekund oraz 60 sekund. Ma także 12 diod, które są odpowiedzialne za utwardzanie lakieru. Jeśli planujecie zakup tej lampy, koniecznie wybierzcie się jak najszybciej do Biedronki. Oferta ważna jest od 10 czerwca tylko do wyczerpania zapasów. Mamy nadzieję, że uda wam się złapać chociaż jeden egzemplarz. 

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 15:54

Nasze propozycje