Poprzedni artykuł: Pokemon Go przywraca modę na paznokcie z Pokemonami Następny artykuł: Tworzy tatuaże, które wyglądają jak zdjęcia. Poznajcie Steve'a Butcher...

Lancome i Sonia Rykiel ze wspólną kolekcją kosmetyków do makijażu

W taki pochmurny dzień jak dzisiaj nie ma się ochoty na nic innego, jak coś, co nas rozweseli. Tym bardziej podoba nam się nowa kolekcja Lancome na jesień 2016, która powstała we współpracy z Sonią Rykiel.

Jeśli zaglądacie na Instagrama marki Lancome, zapewne dotarła już do was wieść o współpracy, jaką marka nawiązała z Sonią Rykiel. Podczas imprezy na zakończenie Paris Haute Couture Fashion Week zaprezentowano cudowne kosmetyki do makijażu, które uosabiają urok lewobrzeżnego Paryża. Inspiracją do stworzenia kolekcji stał się w końcu wolny duch historycznej dzielnicy Saint-Germain-des-Près.

Czytaj też:  Top 5 z KWC: pomadki ochronne z SPF

Chociaż zarówno Lancome, jak i Sonia Rykiel to dwie klasyczne francuskie marki, ich wspólna kolekcja nie służy stworzeniu minimalistycznego makijażu, jakiego mogłybyśmy się po nich spodziewać. Wręcz przeciwnie – znacznie bliżej jej do estetyki projektów Soni Rykiel. Kolekcja Lancome x Sonia Rykiel to istna eksplozja kolorów zamknięta w opakowaniach w paski, czyli ulubiony wzór francuskiej projektantki.


Nad kolekcją pracowały Julie de Libran, dyrektor kreatywna marki Sonia Rykiel oraz Lisa Eldridge, czyli dyrektor kreatywna Lancome. Już dzisiaj wiadomo, że to, co zostało zamknięte w kompaktach i tubkach jest równie kolorowe jak opakowania. Kolekcja obejmuje palety cieni do powiek, róże do policzków, eyelinery i lakiery do paznokci. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie makijażu oczu, by dojść do wniosku, że znajdziemy w niej błękit, biel, czerwień, róż i zieleń.

Czytaj też:  Najlepsze olejki do pielęgnacji włosów


Limitowana kolekcja makijażu Lancome x Sonia Rykiel trafi do sprzedaży w sierpniu, a więc już całkiem niedługo.

Zobacz:  TOP 5 z KWC: najlepsze zapachy na lato

Fot. Instagram

Lubicie kosmetyki Lancome? W galerii znajdziecie te najlepiej oceniane przez Wizażanki

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:22

Zobacz także

Nasze propozycje