Poprzedni artykuł: Wielofunkcyjny podkład w musie BB Multi Mousse 7 in 1 Bell Następny artykuł: Kolekcja lakierów Find Your Color do paznokci JOKO na wiosnę 2014

Kultowe kosmetyki Laura Mercier są już dostępne w Polsce

Świetna wiadomość dla wszystkich miłośniczek makijażu! Kosmetyki marki Laura Mercier są już dostępne w Polsce!
laura mercier w polsce

Historia Laury Mercier zaczyna się w Prowansji, we Francji. Mając 17 lat Laura rozpoczęła naukę w szkole malarstwa w Paryżu. Jednak bardziej niż tradycyjne dziedziny sztuki zainteresowała ją sztuka makijażu, dlatego rozpoczęła naukę w prestiżowej szkole kosmetycznej Carita School, gdzie specjalizowała się w dziedzinie  makijażu. Później reprezentowała szkołę jako wizażysta i wykładowca. Kiedy w 1985 roku zaproponowano jej przyłączenie się do zespołu wprowadzającego na rynek amerykańskie wydanie ELLE, Laura przeniosła się do Nowego Jorku. Tam niezwłocznie rozpoczęła pracę nad kampaniami reklamowymi dla Bergdof Goodman, Bloomingdale’s, Clairol, a także nad edytorialami dla magazynów takich jak ELLE, Vanity Fair, Glamour, czy Seventeen. Współpracowała też z wieloma znanymi markami kosmetycznymi i odzieżowym jak L’Oreal, Maybelline, Victoria’s Secret, Gap oraz Banana Republic. W tym okresie Laura stała się też znana wśród gwiazd świata muzyki i filmu. Pracowała  z takimi sławami jak: Sarah Jessica Parker, Julia Roberts czy Juliette Binoche. Przez wiele lat odpowiadała za sceniczny wizerunek Madonny.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu makijaży w 1996 roku stworzyła własną marką kosmetyków do makijażu i pielęgnacji: Laura Mercier™. Laura osobiście opracowała gamę produktów opartych na klasycznej, zawsze aktualnej palecie barw, której zadaniem jest eksponowanie naturalnego piękna każdej kobiety.

Laura Mercier™ to innowacyjne produkty i legendarny kunszt makijażu. Dzięki kosmetykom tej marki każda kobieta zyskuje pewność siebie i możliwość wykreowania doskonałego makijażu zapewniającego efekt nieskazitelnej cery. Założycielka marki, Laura Mercier, stworzyła koncept „Flawless Face” – opierający się na przekonaniu, iż w sztuce wizażu najważniejsze jest zadbać o nieskazitelny wygląd skóry. To właśnie ten aspekt urody gwarantuje, że kobieta zawsze będzie wyglądać pięknie. Każdy produkt Flawless Face został opracowany, by umożliwić kobietom osiągnięcie efektu niewiarygodnie gładkiej, jednolitej i naturalnie wyglądającej cery.

W Polsce kosmetyki Laura Mercier są dystrybuowane w wybranych drogeriach Douglas  i w sklepie internetowym www.douglas.pl

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 14:28

Nasze propozycje