Poprzedni artykuł: Nić dentystyczna do zdobienia paznokci? Efekt powala! Następny artykuł: Konkurs NeoNail: wygraj zestaw do manicure hybrydowego!

Louis Vuitton wypuszcza perfumy. Odniosą sukces?

Kto by pomyślał, że słynący ze skórzanej galanterii dom mody powróci do wydawania perfum? Ostatni zapach Louis Vuitton został wypuszczony w 1946 roku. Teraz, po 70 latach, marka powraca z rozbudowaną kolekcją siedmiu perfum.

Praca nad kolekcją trwała aż cztery lata! Jacques Cavallier-Belletrud, wybitny perfumiarz, twórca m.in. kultowego zapachu Yves Saint Laurent Opium pour Homme, został zatrudniony przez dom mody już w 2012 roku. Linia perfum okazała się jednak czymś nieco innym, niż wcześniej zapowiadano. Przypuszczano bowiem, że zapachy będą bazować na akordach skórzanych, tymczasem nowe perfumy Louis Vuitton będą przede wszystkim kwiatowe. Jak tłumaczy Jacques Cavallier-Belletrud, kwiaty to zapach miłości, a jeśli kochasz żonę, dajesz jej kwiaty, a nie skórzaną torebkę.

Kolekcja będzie złożona z siedmiu zapachów: Rose des Ventis, Turbulences, Dans la peau, Apogée, Contre Moi, Matiére Noire i Mille Feux. Za jeden flakonik będzie trzeba zapłacić ok. 900 zł. Nie będą jednak one dostępne w żadnej ze znanych sieci perfumerii, a jedynie w butikach Louis Vuitton. Do sprzedaży trafią we wrześniu, a więc już całkiem niedługo. Do tej pory możemy rozkoszować się kolejnymi zapowiedziami domu mody i kampanią z udziałem ambasadorki kolekcji – francuskiej aktorki Léi Seydoux.

Czy kolekcja perfum Louis Vuitton to nowy rozdział w historii domu mody? To się okaże. Nie mamy jednak wątpliwości, że chętnych na zapachy wykreowane przez Jacquesa Cavalliera nie zabraknie.

Zobacz także:  5 błędów przez które lakier odpryskuje z paznokci

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 15:54

Zobacz także

Nasze propozycje