Poprzedni artykuł: Moda na długie paznokcie wróciła. Jak nosimy je w 2020 roku? Następny artykuł: Modne paznokcie 2020: detox manicure

Lustro z podświetleniem do makijażu w Biedronce

Makijaż, , tagi: Biedronka
Tańszy odpowiednik lustra Riki Loves Riki pojawił się w Biedronce. Zamiast ponad dwóch tysięcy złotych zapłacicie jedynie 34,99 zł.

To nie pierwszy raz, kiedy lusterko LED-owe Hoffen pojawia się w Biedronce. Ze względu na atrakcyjną cenę, zawsze wyprzedaje się w szalonym tempie. W sprzedaży jest dostępne ponownie od 12do 26 lutego lub do wyczerpania zapasów. Dlaczego warto w nie zainwestować? 

Lusterko LED-owe Hoffen z Biedronki

O lustrze do makijażu Riki Loves Riki mówi wiele zagranicznych blogerek urodowych. Jego sława dotarła też do Polski - KatOsu oraz Karolina z kanału StylizacjeTV są jego szczęśliwymi posiadaczkami. Zakupienie go wiąże się jednak z wieloma wyrzeczeniami, bo niestety nie kosztuje mało... Ale kto powiedział, że nie można kupić czegoś podobnego za niższe pieniądze?

Lusterko LED-owe Hoffen z Biedronki

Nie jest to z pewnością jakość, którą można wycenić na wspomniane wyżej dwa tysiące złotych, ale jeśli nie jesteście influencerkami, lusterko LED-owe Hoffen w zupełności wam wystarczy. Kosztuje zaledwie 34,99 zł. Co otrzymujecie za tę cenę?

  1. Dobre oświetlenie to podstawa podczas robienia makijażu. Lusterko posiada 16 LED-owych diod, które rozświetlają cerę, a przy tym imitują naturalne światło. Dzięki temu unikniecie wpadki makijażowej ze zbyt ciemnym/jasnym podkładem albo plamami po bronzerze. Dużo łatwiej będzie wam też dostrzec luki w brwiach oraz ewentualne niedociągnięcia w blendowaniu cieni na powiekach.
  2. Lusterko zostało osadzone na stabilnej podstawie, która może wam służyć chociażby do odkładania gąbki do makijażu. Unikniecie dzięki temu zabrudzenia jej. To także dobre miejsce na przechowywanie biżuterii, ponieważ noszone na co dzień kolczyki będą zawsze w jednym miejscu.
  3. W zestawie znajdują się także baterie, którymi LED-owe lustro Hoffen jest zasilane. 

Macie LED-owe lustra do makijażu czy korzystacie jednak z normalnego? Nam taki gadżet zdecydowanie ułatwia pracę o poranku, kiedy jest jeszcze ciemno :).

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 13:55

Nasze propozycje