Poprzedni artykuł: Testuje szminki, maluje się na co dzień... Filmiki Jakuba Króla wywołu... Następny artykuł: Łatwy w nakładaniu, długotrwały... Ten rozświetlacz w kolorze różowego...

Limitowana kolekcja MAC to esencja kobiecości. Musimy ją mieć!

Współpraca goni współpracę i nie wygląda na to, żeby jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetycznych zwolniła tempo. Tym razem prezentuje limitowaną kolekcję, którą poświęciła pamięci zmarłego fotografa mody – Helmuta Newtona.

Mowa oczywiście o kultowej marce MAC Cosmetics. Poprzednia kolekcja, która powstała przy współpracy z wokalistką Seleną Perez wyprzedała się w ciągu 24 godzin! Wcale nas to nie dziwi, bo seria prezentowała się naprawdę spektakularnie. Fioletowe opakowania wyglądały bardzo elegancko i z pewnością niejedna kobieta widziałaby je w swojej kosmetyczce.

My jednak nie możemy się doczekać kolejnych, tym razem modowo-urodowych arcydzieł marki MAC.

Helmut Newton był niezwykle znanym fotografem, który potrafił wydobyć prawdziwy seksapil z kobiety. Jego zdjęcia były podziwiane na całym świecie. Zmarł w 2004 roku, ale dziedzictwo fotografa w postaci kultowy zdję, nadal uważane są za wzór do naśladowania. Dlatego też firma MAC postanowiła uhonorować talent Newtona. Próbki nadchodzącej kolekcji znajdziecie w naszej galerii. 

Kosmetyki będą dostępne 27 października w sklepie online, a 3 listopada stacjonarnie. W tym miejscu musimy przypomnieć, że w tym samym czasie będzie dostępna również kolekcja MAC Nutcracker Sweet.

Zdjęcie: Materiały promocyjne

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 22:04

Zobacz także

Nasze propozycje