Poprzedni artykuł: Co zrobić, żeby okulary nie zsuwały się z nosa? Następny artykuł: KFC wypuszcza lakiery do paznokci. Początek ery smakowych lakierów?

MET Gala 2016 - najciekawsze i najdziwniejsze wizaże oraz fryzury gwiazd

Wielka Gala Met jak co roku przyciągnęła imponujące grono największych gwiazd, które pojawiły się w bardzo oryginalnych (a często dziwacznych) stylizacjach. Nie będziemy się jednak skupiać na sukniach, a na makijażach i fryzurach gości – kto zachwycił, a kto zaprezentował najbardziej absurdalny wizerunek?

Tematem przewodnim tegorocznej Gali Met była „moda w obliczu technologii”. Większość gwiazd zinterpretowała temat bardzo dosłownie – dominował błysk, metaliczne barwy oraz ostre rysy. Oto jak poszczególne fryzury i makijaż prezentowały się z bliska.

Beyonce

Beyonce na gali prezentowała się… jak nie Beyonce. Proste, przedłużone włosy w połączeniu z bardzo intensywnym czarnym smokey sprawiły, że piosenkarka zupełnie nie przypominała siebie. Mocny makijaż Beyonce w większości spotkał się z krytyką, w której jest sporo racji. Gdyby czerń na oku została w większym stopniu przełamana brązem, Beyonce prawdopodobnie prezentowałaby się zdecydowanie łagodniej.

Taylor Swift

Taylor Swift zdecydowania zrywa z wizerunkiem grzecznej dziewczyny z gitarą i romantycznymi lokami. Gwiazda od dłuższego czasu bardzo mocno eksperymentuje z wizerunkiem i chyba właśnie poszła za daleko. Bardzo jasny odcień włosów w połączeniu z ciemną szminką może tworzy bardziej wyrazisty wizerunek piosenkarki, ale jednocześnie zatraca jej dawny urok.

Katy Perry

Zapewne miało być oryginalnie i nietuzinkowo, a wyszło raczej dziwacznie. Wielki kok przypominający turban już wystarczająco oszpecił piosenkarkę, a ta zdecydowała się jeszcze na zatuszowanie brwi, kolorowy tusz do rzęs oraz czarną szminkę. Efekt? Na pewno nie należy do udanych.

Rachel McAdams

Jedna z niewielu gwiazd, która w popularnej na gali ciemnej pomadce wyglądała naprawdę rewelacyjnie. Aktorka udowodniła, że ciemne usta wcale nie muszą wyglądać tandetnie lub wrogo, a wręcz odwrotnie – mogą dodać elegancji oraz szyku. W połączeniu z delikatnymi falami i minimalistycznym makijażu oczu Rachel wyglądała bardzo spójnie i efektownie.

Lady Gaga

Burza loków, jasna cera, kreski na powiece i czerwona szminka sprawiły, że Lady Gaga wyglądała niczym młoda Madonna. Wyjątkowo spokojnie, jak na Lady Gagę, choć nie jesteśmy pewne czy gęste loki rzeczywiście służą urodzie piosenkarki.

Kate Upton

Kate Upton doskonale wie, że hollywoodzkie fale i mocne oczy to jeden z najlepszych wyborów na czerwonych dywan. Zamiast silić się na oryginalność wybrała klasykę i wyglądała jak fenomenalnie!

Kylie Jenner

Kylie Jenner na gali pojawiła się w swoim firmowym looku – mocno wykonturowanej twarzy, długich rzęsach, ostrej linii cienia do powiek oraz oczywiście matowej pomadce. Nowością było z kolei krótkie cięcie, które niestety sprawiło, że Kylie po raz kolejny dodała sobie lat.

Emma Watson

Klasyczne upięcie i minimalistyczny makijaż, w którym głównym punktem jest rozświetlona cera to połączenie, w którym Emma Watson wyglądała zjawiskowo. Elegancja w czystej postaci!

Czytaj też: Celebrytki w pixie cut. Modna fryzura na wiosnę!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 00:31

Zobacz także

Nasze propozycje