Poprzedni artykuł: Ten podkład jest lekki, a zapewnia efekt matowej skóry na wiele godzin... Następny artykuł: Twój eyeliner wysechł? Nie wyrzucaj, możesz pomalować nim... brwi

Magda Mołek bez makijażu - lawina komentarzy pod zdjęciem, jeden od... Magdy Gessler

Prezenterka DD TVN pochwaliła się zdjęciem z urlopu. Rozpoznacie ją w wersji sauté?

W ostatnim czasie gwiazdy coraz chętniej pokazują się bez makijażu - zdjęcia w naturalnej odsłonie zamieściły już m.in. Anna Mucha, Karolina Szostak i Anna Dereszowska. Teraz przyszła kolej na Magdę Mołek - dziennikarka wrzuciła na Instagram fotografię z ferii. Pod wpisem pojawiła się lawina komentarzy - w tym jeden od Magdy Gessler.

Magda Mołek bez makijażu

Prezenterka programu Dzień Dobry TVN od pewnego czasu przebywa na zimowym urlopie w górach. Rozczarowani jej nieobecnością fani śledzą profile gwiazdy w mediach społecznościowych. Choć Magda nie należy do osób publikujących po kilka postów dziennie, zdecydowała się pokazać na Instagramie zdjęcie z ferii. Pozuje na nim na tle zimowego krajobrazu, uśmiechając się w promieniach słońca, a na jej twarzy najwyraźniej nie ma grama makijażu.

Trzeba przyznać, że 41-letnia gwiazda prezentuje się przepięknie w naturalnej odsłonie - świeżej cery mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Podobnego zdania są fani, którzy zasypali dziennikarkę entuzjastycznymi komentarzami:

Naturalna i piękna! Kobieta z klasą! Tak trzymać!

Ślicznie wyglądasz!!! Świeżo, naturalnie i promiennie... SUPER!

Wśród komentujących znalazła się też Magda Gessler, która jednym, krótkim słowem wyraziła swoje uznanie dla młodzieńczej urody koleżanki:

Dziewczynka!

A jak wam się podoba Magda Mołek w wersji sauté? Jest duża różnica?

Zobacz też: Skandal wokół... lakieru do paznokci. Wszystkiemu winna nazwa

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 11:48

Nasze propozycje