Poprzedni artykuł: Ulubiony podkład Wizażanek teraz można kupić za mniej niż 20 zł! Kryje... Następny artykuł: Nowa metoda zagęszczania rzęs, dzięki której nie będziesz potrzebowała...

Ekstremalnie pogrubia, wydłuża i podkręca - ten tusz do rzęs jest sensacją w internecie!

Makijaż, , tagi: tusz do rzęs, make up for ever
Ten tusz zapewni pięknie podkreślone rzęsy już za pierwszym pociągnięciem szczoteczki! O jaki produkt chodzi?

Ta multifunkcyjna mascara wzbudza w ostatnim czasie spore emocje w internecie. Nie tylko pogrubia i wydłuża rzęsy, ale również spektakularnie podkręca je. Według internautek to ideał wśród wszystkich tuszy! O jaki produkt chodzi?

Make Up For Ever Excessive Lash - hitowy tusz do rzęs

Ta mascara to ostatnio jeden z ulubionych tematow na serwisie reddit.com. Jedna z użytkowniczek, OldOptimum, dodała zdjęcie przed i po nałożeniu Make Up For Ever Excessive Lash i niemal natychmiast zasypano ją pytaniami o markę tuszu, którego użyła. Podobna sytuacja, dokładnie na tym samym portalu, miała miejsce w przypadku Essence Lash Princess. Nie powinno to dziwić, bo gdy tylko spojrzałyśmy na zdjęcie, same zaczęłyśmy się zastanawiać, jak to jest możliwe, że  jedna warstwa tuszu pozwoliła osiągnąć tak spektakularny efekt.

Producent zapewnia, że bez problemu uzyskamy efekt sztucznych rzęs. A patrząc na to zdjęcie, nie mamy wątpliwości, że tak rzeczywiście będzie. Trzeba jednak przyznać, że naturalne włoski użytkowniczki serwisu wyglądają fenomenalnie.

Komentujące fotografię osoby natuchmiast zarzuciły jej brak wiarygodności, bo przecież z takimi rzęsami trudno obiektywnie ocenieć działanie mascary. OldOptimum natychmiast odpowiedziała na złośliwe komentarze przy okazji zdradzając swój sposób na naturalnie grube i długie rzęsy.

Codziennie na noc nakładam wazelinę, aby wzmocnić moje rzęsy. Może to placebo, ale jednak naprawdę mam wrażenie, że to działa!

Ale pod zdjęciem pojawiło się również mnóstwo pozytywnych komentarzy. Jedna z użytkowniczek – fryzjerka – przyznała, że tusz wytrzymuje na jej rzęsach bez rozmazywania co najmniej przez 9 godzin

Zobacz także: Wyschła ci mascara? Zobacz, jak z jej pomocą uzyskać efekt sztucznych rzęs!

W Polsce ten produkt kosztuje aż 125 zł. Jeżeli do tej pory miałaś problem ze znalezieniem kosmetyku, który perfekcyjnie zajmie się twoimi rzęsami, mamy dla ciebie kandydata :). Poniżej natomiast przedstawiamy równie dobre, ale sporo tańsze tusze do rzęs dostępne w drogeriach.

Maybelline, The Classic Volume Express Curved Brush Mascara - 44 zł
Bell, Secretale, Xtreme Lashes Mascara - 16 zł
Deborah, Extraordinary 5 in 1 Mascara - 42 zł
Essence, Instant Volume Boost Mascara Smudge - Proof and Intense Black - 13 zł
Eveline, Volume Celebrities Noir Mascara - 17 zł
Max Factor, Masterpiece, Lash Crown Mascara - 37 zł

Zdjęcie główne: Reddit.com/OldOptimum

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:10

Zobacz także

Nasze propozycje